Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

BUKÓZA HOLDING, a.s.

Miesto práce
okres Vranov nad Topľou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie vozidla riadnym a bezpečným spôsobom s ohľadom na stav vozovky, počasie, charakter nákladu a dopravné podmienky pri dodržiavaní predpisov o pracovnom čase vodiča
• Kontrola prevádzkyschopnosti vozidla
• Dodržiavanie pracovného rozvrhu a určenej trasy
• Údržba a bežné opravy vozidla, kontrola nástrojov, vybavenia a komunikačných zariadení
• Kontrola naloženia vozidla, a v prípade potreby, pomoc so správnym rozdelením a zabezpečením nákladu v rámci stanovenej nosnosti vozidla
• Kontrola vykládky vozidla, predávanie sprievodných dokumentov, prípadne výber tržieb a poplatkov
• Vedenie záznamov o prevádzke vozidla, obstarávanie a kompletizácia dopravných dokumentov, colných a iných dokladov

• stabilná a perspektívna práca
• sociálne výhody, DDS
• finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách

Ďakujeme všetkých uchádzačom, ktorí prejavia záujem o inzerovanú pozíciu. Vzhľadom na kapacitné možnosti budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• stredoškolské odborné vzdelanie
• orientácia v predpisoch pre riadenie nákladných automobilov, ťahačov a dopravu nákladov po krátkych a diaľkových cestách
• vodičské oprávnenie skupiny B,C,E
• platné psychotesty
• kvalifikačná karta vodiča
• zdravotná spôsobilosť vodiča
• poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú zamestnávateľovi spôsobenú pri výkone povolania
• karta do tachografu
• vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť zaoberajúca sa mechanickým a chemickým spracovaním dreva, výrobou elektrickej a tepelnej energie, s ročným obratom cca 200 mil.eur. Je výrazne proexportne orientovaná prevažne na trhy EÚ. Hlavnými produktmi sú papierenská buničina, prášková celulóza, elektrická energia a teplo.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2287303  Dátum zverejnenia: 13.10.2015