Vedúci prevádzky

BUKÓZA HOLDING, a.s.

Miesto práce
okres Vranov nad Topľou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozhoduje o výške výkonov jednotlivých technologických celkov pri zabezpečovaní plnenia plánu výroby, vnútropodnikových kooperačných vzťahov a záverov opatrení v oblasti OBP a PO
- stanovuje prioritu plnenia úloh a pracovných postupov na pracovisku
- ukladá úlohy priamo podriadeným zamestnanom, spôsoby a lehoty ich plnenia
- riadi činnosť prevádzok a plnenie úloh výroby na prevádzke
- organizuje operatívne porady podriadených THZ, plnenie stanovených ukazovateľov výroby, celkový chod prevádzok po výrobnej stránke a stránke OBP a PO
- navrhuje organizačnú štruktúru prevádzok, opatrenia k zvyšovaniu kvality výrobkov, zmenu v počte a kvalifikačnom zložení zamestnancov prevádzok, opatrenia v oblasti výroby prevádzky
- koordinuje prácu priamo podriadených zamestnancov za účelom udržania plynulého chodu prevádzok
- kontroluje denné plnenie plánu a kvality, plnenie pracovných úloh v rozsahu svojej pôsobnosti, dodržiavanie zásad hygienických predpisov a zásad OBP a PO, mesačné inventúry rozpracovanej výroby a skladových zásob surovín
- spracováva technickú agendu v spolupráci s odbornými útvarmi spojenú s rozvojom techniky a technológie, návrhmi obnovy a modernizácie základných prostriedkov, prevádzkovo bezpečnostné predpisy v spolupráci s OBP a PO
- zodpovedá za plnenie ukazovateľov výroby, plnenie úloh vyplývajúcich z revíznych činností, dodržiavanie a uplatňovanie zásad systému manažérstva kvality v zmysle ISO 14001:2000,systému environmentálneho manažérstva v zmysle normy 14001:2004 a systému manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zmysle normy OHSAS 18 000:2007

- stabilná a perspektívna práca
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- sociálne výhody, DDS
- finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách

Ďakujeme všetkých uchádzačom, ktorí prejavia záujem o inzerovanú pozíciu. Vzhľadom na kapacitné možnosti budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

chemické, technické zameranie

- prax v odbore min. 3 roky
- prax vo vedení a riadení ľudí v oblasti výroby - nutnosť
- práca s PC
- nutná znalosť v obore (teoretické a praktické znalosti)
- flexibilita, kreativita, komunikatívnosť, zodpovednosť
- schopnosť viesť, riadiť,motivovať ľudí
- samostatnosť a iniciatíva pri riešení pracovných úloh

Spoločnosť zaoberajúca sa mechanickým a chemickým spracovaním dreva, výrobou elektrickej a tepelnej energie, s ročným obratom cca 200 mil.eur. Je výrazne proexportne orientovaná prevažne na trhy EÚ. Hlavnými produktmi sú papierenská buničina, prášková celulóza, elektrická energia a teplo.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1766236  Dátum zverejnenia: 22.8.2014