Obchodný riaditeľ hygienických potrieb

BUKÓZA HOLDING, a.s.

Miesto práce
okres Vranov nad Topľou
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
3200 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba stratégie rozvoja spoločnosti, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí, príprava podnikateľských plánov
- plánovanie činnosti spoločnosti, príprava a obhajoba ročných finančných plánov
- operatívne riadenie spoločnosti za účelom dosiahnutia stanovených cieľov:
- sledovanie, podpora a kontrola obchodných plánov, výroby produktov/služieb, marketingových aktivít
- riadenie, vedenie, motivovanie, kontrola, hodnotenie tímu podriadených manažérov
- reprezentácia spoločnosti, vytváranie firemnej kultúry smerom do firmy a smerom na trh
- vystupovanie v mene spoločnosti, rozhodovanie/schvaľovanie a podpisovanie zmlúv
- jednanie s kľúčovými klientmi a partnermi
- priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov
- mesačné reportovanie, prezentácia výsledkov, smerovania a plánov vlastníkom spoločnosti
- dodržiavanie platných právnych noriem
- vedenie pravidelných porád manažmentu
- vyhľadávanie a získavanie obchodných partnerov
- vedenie obchodných jednaní, prezentácií, vyjednávanie zmluvných podmienok
- komunikácia s dodávateľmi a ich výber

- stabilná a perspektívna práca
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- motivačné mzdové ohodnotenie
- sociálne výhody, DDS
- finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- služobné auto a služobný telefón, notebook

Ďakujeme všetkých uchádzačom, ktorí prejavia záujem o inzerovanú pozíciu. Vzhľadom na kapacitné možnosti budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické resp. technické zameranie

- Znalosti z oblasti predaja spotrebného tovaru - nutnosť
- znalosti z oblasti predaja hygieny vítaná
- Znalosť práce s PC (Word, Excel, PPT)
- Vodičské oprávnenie skupiny B - aktívny šofér
- Strategické myslenie, schopnosť tvoriť a implementovať obchodnú stratégiu firmy
- Komunikatívnosť
- Ochota vysokého pracovného nasadenia
- Analytické myslenie , kreativita, schopnosť tímovej práce

Spoločnosť zaoberajúca sa mechanickým a chemickým spracovaním dreva, výrobou elektrickej a tepelnej energie, s ročným obratom cca 200 mil.eur. Je výrazne proexportne orientovaná prevažne na trhy EÚ. Hlavnými produktmi sú papierenská buničina, prášková celulóza, elektrická energia a teplo.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1717210  Dátum zverejnenia: 17.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3200 Eur