Zámočník - zvárač

BUKÓZA HOLDING, a.s.

Miesto práce
Hencovská 2073, 093 02 Hencovce, okres Vranov nad Topľou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zváracie a zámočnícke práce a konečná úprava zvarov
- Stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov
- Používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie
- Ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave
- Revízia strojov a zariadení
- Realizácia bežných, stredných a generačných opráv strojov
- Oprava prírubových spojov rúr a armatúr potrubí
- Montáž a demontáž ložísk
- Montáž, demontáž a údržba čerpacej techniky
- Čítanie a používanie technických podkladov

- stabilná a perspektívna práca
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- sociálne výhody, DDS
- finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách

Ďakujeme všetkých uchádzačom, ktorí prejavia záujem o inzerovanú pozíciu. Vzhľadom na kapacitné možnosti budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zámočník,zvárač

Počet rokov praxe

3

- skúška odbornej spôsobilosti – platný zváračský preukaz
- zváranie oblúkom, MIG a TIG
- skúsenosti so zámočníckymi prácami a údržbou čerpadiel
- schopnosť čítania technickej dokumentácie
- manuálna zručnosť
- dôslednosť, precíznosť

Spoločnosť zaoberajúca sa mechanickým a chemickým spracovaním dreva, výrobou elektrickej a tepelnej energie, s ročným obratom cca 200 mil.eur. Je výrazne proexportne orientovaná prevažne na trhy EÚ. Hlavnými produktmi sú papierenská buničina, prášková celulóza, elektrická energia a teplo.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1705069  Dátum zverejnenia: 29.9.2014