Mechanik/opravár pre údržbu a opravy priemyselných strojov a zariadení

BUKO - S, s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 1320/89, Púchov-Horné Kočkovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
11,5 EUR/hod.Mzda sa odvíja od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opravy, údržba a renovácie priemyselných strojov a zariadení

Informácie o výberovom konaní

Práca na rannú zmenu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Mechanik opravár - stroje a zariadenia, Strojný mechanik, Autoopravár - mechanik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-prax v odbore

-zodpovednosť

-samostatnosť

-flexibilita

Oprava a montáž technologických zariadení a strojov v gumárenskom a plastikárskom priemysle. BUKO-S s.r.o. je zameraná na zákazkovú výrobu dielov, montáž/demontáž a rekonštrukcie strojných zariadení. Spoločnosť je výrobcom presných strojných dielov/zámočníckych výrobkov, prípravkov a jednoúčelových zariadení podľa výkresovej dokumentácie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4797393  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 11,5 EUR/hod.