Advokát

BUKNA, advokátska kancelária, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
30.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie novootvorenej bratislavskej pobočky kancelárie
- poskytovanie právnych služieb klientom z Bratislavy a západného Slovenska
- zabezpečovanie styku kancelárie s orgánmi verejnej správy majúcimi sídlo v Bratislave

- možnosť sebarealizácie pri budovaní modernej a dynamickej advokátskej kancelárie
- platové podmienky závislé od výkonu
- osobný automobil, mobilný telefón a osobný počítač
- výborný kolektív a férové vzťahy

V súčasnosti poskytujeme právne služby z Dolného Kubína, a to aj pre klientov z Bratislavy a západného Slovenska. Účelom pobočky v Bratislave je zvýšenie ich komfortu a získanie klientov nových. Úlohou uchádzača bude podieľať sa na napĺňaní týchto cieľov. Forma spolupráce bude stanovená dohodou.

Výberové konanie prebehne vo viacerých kolách. V 1. kole budú vyhodnotené životopisy uchádzačov. V 2. kole absolvujú vybraní uchádzači telefonický pohovor a v nasledujúcich kolách prebehnú osobné pohovory.

Osobné pohovory prebehnú v sídle kancelárie v Dolnom Kubíne. Vybraný uchádzač bude prvé tri mesiace, ktoré budú zároveň jeho skúšobnou dobou, vykonávať prácu v advokátskej kancelárii v Dolnom Kubíne (v prípade potreby bude ubytovanie zabezpečené). Počas tohto obdobia sa oboznámi so systémom jej práce a absolvuje prípravu na prevádzku kancelárie v Bratislave. Uchádzač, ktorý sa osvedčí, nastúpi v priebehu 4. mesiaca do novootvorenej pobočky v Bratislave.

Záujemcov o účasť vo výberovom konaní prosíme o zaslanie štruktúrovaných životopisov s fotografiou. Motivačné listy prosím neposielajte.

Trvanie výberového konania môže byť predlžované dovtedy, kým nebude nájdený vhodný uchádzať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Základným predpokladom je osobná integrita uchádzača - čestnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť. Ďalej ochota tvrdo pracovať, prijímať výzvy a preberať zodpovednosť za výsledky svojej práce. Empatia a schopnosť zvládať stres sú nevyhnutnosťou. Uprednostnený bude vysoko motivovaný uchádzač, ktorý preukáže veľkú osobnú iniciatívu a kreativitu.

Nájdete na našej webstránke: https://www.bukna.eu/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2234217  Dátum zverejnenia: 25.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou