Kuchár pre Kongres Hotel Roca

BUILDINGS CITY s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 117, Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
upresnené pri osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár podľa pokynov smenového šéfkuchára pracuje na pridelených prácach , krátky / dlhý týždeň.

na osobnom pohovore, stravovanie zamestnancov na náklady hotela

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis zasielajte na e-mail: [email protected]
Na základe zaslaných vyhovujúcich životopisov Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, gastronómia, hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

precíznosť
zodpovednosť
lojálnosť
dochvíľnosť
komunikatívnosť

Práca v perspektívnej a dlhodobo sa rozvíjajúcej spoločnosti.
KONGRES Hotel Roca *** Vám ponúka ubytovanie v niekoľkých typoch izieb a apartmánov, ideálne pre Vaše krátkodobé ako aj dlhodobé pobyty v Košiciach. Samozrejmým štandardom u nás je klimatizácia a bezplatné internetové pripojenie v každej izbe, či apartmáne. K dispozícii je Vám hotelové parkovisko. KONGRES Hotel Roca*** je ľahko dostupný individuálnou ako aj hromadnou dopravou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1751999  Dátum zverejnenia: 16.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnené pri osobnom stretnutí