Technik do výroby - praktikant

Bučina DDD, spol. s r.o.

Miesto práce
Lučenecká cesta 1335/21, Banskobystrický kraj, Zvolen
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- job rotation (všeobecná a výrobná niekoľkomesačná prax vo výrobe) - oboznámenie sa so všetkými oddeleniami spoločnosti od administratívy po výrobu
- zaučenie sa do výrobných procesov a technológie výroby
- postupné zaučenie sa na samostatnú vedúcu pozíciu vo výrobe
- príprava reportov a kalkulácií
- komunikácia s obchodným oddelením a ostatnými relevantnými oddeleniami spoločnosti

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- práca v nadnárodnej spoločnosti patriacej do skupiny Kronospan
- vzdelávanie

- VŠ vzdelanie - PODMIENKOU JE zameranie na spracovanie dreva
- plynulá (slovom aj písmom) znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka je PODMIENKOU
- vítaná je kombinácia anglického a nemeckého jazyka
- aktívny šofér
- znalosť práce s PC (WORD, Excel, Outlook)
- samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť
- analytické a technické myslenie, schopnosť práce s ľuďmi
- bydlisko v okolí Zvolena (do 25km) JE PODMIENKOU
- práca je určená pre absolventa VŠ (rok ukončenia 2016) bez skúseností (nejedná sa o absolventskú prax)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické a logické myslenie
- zodpovedný prístup k práci
- ochota prehlbovať svoje znalosti
- schopnosť rýchlo sa učiť, samostatnosť, precíznosť, flexibilita

Výrobca drevotrieskových surových a laminovaných dosák, impregnovaných fólií a lepeného dreva.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Lučenecká cesta č. 1335/21
960 96 Zvolen
ID: 796357   Dátum zverejnenia: 12.10.2016