Junior Programátor PLC

Bučina DDD, spol. s r.o.

Miesto práce
Lučenecká cesta 1335/21, Banskobystrický kraj, Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Programovanie súčasných a nových zariadení
- Zabezpečenie kvality výrobných procesov
- Upravovanie PLC programov (SIMATIC STEP 7, TIA Portal)
- Diagnostika PLC
- Programovanie vizualizačného SW (WinCC, In Touch)
- Diagnostika porúch

- Práca v stabilnej a neustále sa rozvíjajúcej nadnárodnej spoločnosti
- Mladý a dynamický kolektív
- Rozmanitá dynamická práca
- Lekcie cudzieho jazyka 2 hodiny týždenne (v rámci pracovného času)
- Možnosť vzdelávania

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj profesijný životopis v slovenskom a anglickom jazyku na nižšie uvedené kontakty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika - prístrojová, regulačná a automatizačná technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

SIMATIC STEP 7 - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie, zameranie Elektrotechnika - prístrojová, regulačná a automatizačná technika
- Bydlisko vo Zvolene, alebo v blízkom okolí (20km)
- Znalosť anglického jazyka
- Vítaná je prax na podobnej pozícii, 1 - 2 roky (programovanie v SIMATIC STEP 7) aj počas VŠ
- Výhodou je znalosť WinCC, TIA portal
- Znalosti z meracej a regulačnej techniky
- Základné vedomosti z IT (LAN siete)
- Ovládanie MS Office, Internet na pokročilej úrovni
- Samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť doťahovať úlohy do konca
- Flexibilita, pracovitosť

Výrobca drevotrieskových surových a laminovaných dosák, impregnovaných fólií a lepeného dreva.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Lučenecká cesta č. 1335/21
960 96 Zvolen
ID: 2033398   Dátum zverejnenia: 28.11.2016