Čašník

BUCCANERA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava-Záhorská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

K povinnostiam na tejto pracovnej pozícii patrí uvítanie zákazníkov, oboznamovanie zákazníkov s aktuálnou ponukou, nápojovou kartou, pomoc pri výber z menu, prijímanie objednávok. Dodržiavanie správneho postupu prípravy kávy a základných miešaných nápojov podľa
nápojového lístka. Servírovanie jedál a nápojov zákazníkom podľa spoločných štandardov. Obsluha registračnej pokladne a vyúčtovanie objednávok. Debaras stolov. Sledovanie skladových zásob nápojov a doplnkových produktov. Spracovanie surovín a polotovarov.

K pozícii patria aj povinnosti ako dodržiavanie najvyšších hygienických štandardov, starostlivosť o čistotu reštaurácie a svojej rovnošaty, príprava priestorov reštaurácie pred servisom a plánovanými akciami. Vyžadujeme aj ochotu pomôcť v prípade potreby aj ostatným kolegom.

Sme reštaurácia so zameraním na víno. Do špecializovaných zručností Vás ochotne zaškolíme. Naučíme Vás aj ako párovať jednotlivé vína tak, aby ste vedeli správne poradiť zákazníkom.

Pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý je rád medzi ľuďmi, má priateľské vystupovanie, prozákaznícky prístup, vzťah k dobrej gastronómii, chuť pracovať naplno a učiť sa. Hľadáme ľudí, ktorí pracovnej pozícii čašníka navrátia jej pôvodnú česť a úroveň.

Ponúkame:
• štandardný a férový pracovný vzťah na plný úväzok podľa Zákonníka práce
• pracovný čas 168 hodín mesačne
• dlhý-krátky týždeň
• dva celé víkendy v mesiaci voľné (myslíme aj na Váš rodinný život)
• zákonné príplatky za víkendy, sviatky sú zahrnuté v plate podľa fondu na daný rok
• platenú dovolenku podľa Zákonníka práce
• preplácané nadčasy
• v plnej výške hradené, kultúrne a kvalitné zamestnanecké stravovanie
• zamestnanecké zľavy
• počas Vianočných sviatkov celopodnikovú dovolenku, okrem Silvestrovského večera a prípravy naň
• pracovnú rovnošatu

Podmienkou je zaslanie štruktúrovaného životopisu a krátkeho motivačného listu. Uprednostňujeme uchádzačov, ktorí sa chcú zdokonaľovať a nehľadajú “iba” prácu. Následne bude telefonicky dohodnuté osobné stretnutie a krátky, priateľský pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

všeobecné vzdelanie, čašník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

Časník

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme nová rodinná reštaurácia v Záhorskej Bystrici a snažíme sa vytvoriť stabilný pracovný tím ľudí, ktorí majú vzťah k dobrému jedlu, poctivej práci a majú chuť sa ďalej posúvať vo svojej profesii. Hľadáme ľudí, ktorí sú zodpovední, komunikatívni, schopní pracovať v tíme, riešiť pracovné úlohy a problémy spoločne a proaktívne. Uprednostňujeme uchádzačov s prozákazníckym myslením, priateľskou a milou povahou, pretože ku dobrému jedlu patrí aj dobrá atmosféra. Samozrejmosťou sú čistotnosť, hygienické štandardy, platný zdravotný preukaz a čistý register trestov.

Sme nová rodinná reštaurácia v Záhorskej Bystrici v Bratislave s názvom BISTRIC Restaurant. Naša kuchyňa vsádza na kvalitné, podľa možnosti lokálne suroviny, sezónnosť, gastrotradície Záhoria a Bratislavy, ale nebojíme sa ani nového prístupu ku klasickým a svetovým jedlám. Reštaurácia je situovaná v novostavbe postavenej za týmto účelom, disponuje novým moderným vybavením a vkusným interiérom. V letnej sezóne prevádzkuje vonkajšiu terasu s grilom. Celý podnik nesie rodinné rysy a snaží sa vytvoriť priateľské a férové pracovné prostredie. Reštaurácia sa pýši aj bohatou vinotékou s dobrou ponukou Slovenských a svetových vín.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR
E-mail: poslať životopis
ID: 4615053  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac