Bubbleology sympatický/-á Barman/ka v Žiline a v Trenčíne.

BubbleStar SK s.r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, okres Žilina, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste dobrý v komunikácii so zákazníkmi, a chcete sa i napriek tomu posunúť ďalej? Hľadáte možnosti, ako svoje kvality posunúť na lepšiu úroveň? Chcete byť súčasťou originálneho projektu? Chcete mať dlhodobú brigádu aj mimo leta?Tak to hľadáme práve Vás!
Stále sa rozširujúca svetová známa sieť čajových barov Bubbleology hľadá v súčasnej chvíli nové tváre na brigádnicky ale aj trvalý pracovný pomer, na pozíciu ,,BUBBLEOLOGY BARMAN/KA" na prevádzke v Žiline a v Trenčíne.

Čo bude Vašou náplňou práce?
- pripravovať skvelé bubble tea podľa chutí a priania zákazníka
- pracovať s pokladničným systémom
- udržiavať čistý bar, pretože ,,čistota pol zdravia" :)
- s radosťou plniť úlohy zadané Vaším kolegom - regionálnym manažérom

Čo Vám za to ponúkame?
- zaujímavé finančné ohodnotenie ovplyvnené predovšetkým Vaším prístupom
- širokú škálu zamestnaneckých benefitov - provízia z predaja, zľavu na Bubble tea v podobe získaných kreditov, spoločnosťou podporovanú účasť na športových a tzv. stretávacích akciách
- detailné preškolenie našimi profíkmi
- rozvoj v oblasti čajovej kultúry pre všetkých jej milovníkov
- získanie pracovných skúseností v rámci perspektívne založenej spoločnosti
- priateľské pracovné prostredie v mladom kolektíve
- karierny postup naprieč spoločnosťou

Zaujali sme Vás? Poďme zistiť či sme na rovnakej vlne a ozvite sa nám! Tím Bubbleology sa teší na osobné stretnutie!

Všetkým skvelým ľuďom vopred ďakujeme, že ste si vybrali práve nás, zaslali nám svoj životopis. Upozorňujeme, že na základe zaslaných životopisov budeme KONTAKTOVAŤ len vybraných záujemcov. (vek minimálne 18 rokov!)

Každý uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti BubbleStar SK, s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.. v znení neskorších dodatkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia a pohostinstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké schopnosti by ste mali mať?
- rád/-a sa učiť novým veciam, byť otvorený novým výzvam
- pracovať v tíme a komunikovať predovšetkým so zákazníkmi a kolegami
- byť pozitívný/-á, optimistický/-á a priateľský/-á
-zvládnuť nepríjemné situácie v podobe vybavenia ,,fronty" nedočkavých zákazníkov
Čím na nás môžete zapôsobiť najviac?
- príjemným a milým vystupovaním :)
- vekom nad 18 rokov
- záujmom o dlhodobú brigádnicku činnosť

sledovať nás môžete na:
- web: www.oxoshop.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1748262  Dátum zverejnenia: 24.11.2017