Manažérka importu - zahraničného obchodu

BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava-Vrakuňa
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-komunikácia so zahraničnými dodávateľmi v anglickom, alebo talianskom jazyku
-objednávanie tovaru, dohľad na dodržanie termínov
- zabezpečovanie dopravy

Informácie o výberovom konaní

Životopis s fotografiou posielajte na btk@btk.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vodičský preukaz nie je podmienkou

Spoločnosť BTK – bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o. bola založená v apríli roku 2000 ako obchodná firma s orientáciou na klimatizačné zariadenia.

Spoločnosť sa zaoberá realizáciou moderných nízkoenergetických stavieb najvyššej kvality, pričom využíva kombináciu moderných vykurovacích a klimatizačných sústav s tepelnými čerpadlami. Výhodou takýchto stavieb sú nízke investičné a prevádzkové náklady.

Na základe už realizovaných stavieb ponúka spoločnosť moderné nenáročné riešenia v oblasti alternatívneho kúrenia, chladenia, vzduchotechniky a v neposlednom rade aj kompletných nízkoenergetických stavieb vybavených tepelnými čerpadlami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hradská 1/a
821 07 Bratislava
ID: 205104   Dátum zverejnenia: 3.11.2016