Ekonomicko-personálny referent/ka

BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vystavovanie objednávok podľa pokynov PM a rozpočtov
- Znalosť podvojného účtovníctva
- Aktívna znalosť a prax programu POHODA- podmienka
- Skladové hospodárstvo
- Komunikácia s dodávateľmi, dohľad nad správnym a promptným vyplateným dodávateľov, účtovanie odberateľských faktúr
- Prijímanie došlých objednávok – zarezerovanie v systéme
- Zabezpečenie kuriéra a vyskladnenie tovaru v neprítomnosti skladníka
- Spracovanie príjemok/výdajok (hotovostné platby, kartou, faktúry)
- Kontrolovanie a potvrdzovanie obchodov
- Spracovanie výdajok (podľa požiadavky skladníka, poprípade z rezervácie, podľa rozpočtu)
- Vystavovanie faktúr podľa odobratého tovaru (zákazníci), podľa rozpočtov (zákazky), DD k prijatým zálohám, Dobropisy, zálohové faktúry
- Pasovanie príjemiek k došlým faktúram
- Kontrola nezaplatených faktúr
- Odovzdávanie dokladov účtovnej firme cez preberacie protokoly
- Komunikácia so zákazníkmi
- Sťahovanie bankových výpisov, úhrady, nahratie do pohody
- Vyžiadavanie cenových ponúk od dodávateľov podľa požiadaviek PM
- Spracovanie podkladov na mzdy
- Zakladanie zložiek zamestnancov (výstup/vstup)/administratívne spracovanie recruitingovej agendy vrátane nástupu, výstupu, a mzdových podkladov zamestnancov
- Riešenie otázok súvisiacich s účtovníctvom, vedenie registračnej pokladne/pokladňa
- Komunikácia poisťovňa, banka, VO, daň.úrad
- Verejné súťaže
- Kooperativa
- Spracovávanie pokladničných dokladov, účtovanie služobných ciest, stravné lístky
- Otváranie zákazok
- Organizovanie dopravy
- Zasielanie HV projekt-manažérom
- Komunikácia s advok. kanceláriou, účtovníkmi ,Spracovanie zápočtov

Vzhľadom veľkému počtu uchádzačov , budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov na požadovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Expert
Skladové hospodárstvo - Expert
Strojopis - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, ochota učiť sa nové veci,zvládať stresové situácie, flexibilita, znalosť programu POHODA -podmienka

Spoločnosť BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o. (ďalej len BTK) bola založená v roku 2000 a počas svojho pôsobenia sa postupne stala lídrom v oblasti vykurovacích a klimatizačných zariadení komerčnej a priemyselnej sféry a v oblasti moderného stavebníctva. Začínajúc modernou technológiou filigránových panelov, neobmedzenou variabilitou interiérového priestoru, výbornou akustikou bytových domov až po nízko nákladové moderné spôsoby vykurovania a klimatizácie je spoločnosť BTK pre svojich klientov skvelý partner. Sme stredne veľký tím nadšencov moderného prístupu k bývaniu a realizácii stavieb a sme hrdí, že svojou prácou zvyšujeme štandardy v stavebníctve.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1800665  Dátum zverejnenia: 14.7.2014