Príprava a manažovanie stavieb

BTB GROUP s.r.o.

Miesto práce
Hraničná 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizačné riadenie väčších i menších zákaziek
spracovanie cenových ponúk
riadenie prípravy stavby
kontrola projektovej dokumentácie
sledovanie a kontrola rozpočtov
vyhľadávanie subdodávateľov
komunikácia s dodávateľmi a investormi

Informácie o výberovom konaní

Osvedčenie o vykonaní skúšok BOZP výhodou

Vybraní vyhovujúci kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

1. osvedčenie o vykonaní skúšky odbornej spôsobilosti pre výkon činnosti stavbyvedúci
2.osvedčenie o vykonaní skúšky odbornej spôsobilosti pre výkon činnosti stavebný dozor

zodpovednosť, komunikatívnosť, lojálnosť, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti

Cieľom spoločnosti je budovať pre našich zákazníkov stavebné diela zrealizované vo vysokom štandarde a realizovať stavby v požadovanom a dohodnutom termíne a plánovanom rozpočtovom náklade.

Spoločnosť zabezpečuje v rámci predmetu svojej činnosti predovšetkým:

● realizáciu stavebných prác všetkého druhu, hlavne v oblastiach pozemného, inžinierskeho a priemyselného staviteľstva
● kompletné rekonštrukcie obytných, administratívnych, obchodných a priemyselných objektov
● výstavba nových objektov (obytných, administratívnych, priemyselných)
● stavebnú, projektovú a inžiniersku prípravu stavieb, organizačné a obchodné zabezpečenie stavieb, ostatnú
činnosť, poradenské a konzultačné činnosti pre investorov.

BTB Group, s.r.o. realizuje stavby na celom území Slovenska, podľa požiadaviek objednávateľa dokáže rozvinúť aktivity aj v zahraničí.Profesijné zloženie spoločnosti umožňuje realizovať komplexnú dodávku stavieb „na kľúč“, svojim personálnym a výrobným potenciálom je neustále pripravená sledovať trend záujmu investorov a obchodných partnerov o ňou poskytované služby. Manažment spoločnosti s odbornými skúsenosťami vie zabezpečiť široké spektrum stavieb na našom aj zahraničnom trhu. Nemenej dôležitú časť zrealizovaných stavieb tvorí bytová, občianska výstavba a výstavba inžinierskych sietí.

Piliere spoločnosti
● dobré majetkové, finančné a technické zabezpečenie
● skúsený manažment
● kvalitný, profesijne zdatný tím pracovníkov
● použitie moderných technológií a postupov

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Hraničná 12
821 05 Bratislava
ID: 2794334   Dátum zverejnenia: 2.11.2016