Referent materiálovej dispozície

BSH Drives and Pumps s.r.o.

Miesto práce
Továrenska 2, Michalovce
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie výrobného materiálu podľa svojej zodpovednosti do výroby podľa plánu dodávok včas a správnom množstve cca 100 – 150 materiálov , cca 30 dodávatelia.
• Týždenná aktualizácia plánov dodávok.
• Proaktívna účasť na projektovej činnosti v rámci materiálového toku v rámci svojej zodpovednosti – logistický index, Lean flow, WSM.
• Denná sledovanosť stavov zásob podľa potreby výrobného plánu.
• Komunikácia s dodávateľmi a riešenie dennej opreratívy, znalosť denných dodávateľských kapacít.
• Príprava nábehov a výbehov jednotlivých výrobných materiálov v rámci svojej zodpovednosti.
• Podľa dodacej podmienky výrobných materiálov zabezpečenie návozu, komunikácia s urcenými špedičnými firmami.
• Optimalizácia finančných nákladov v rámci svojej zodpovednosti.
• Denná spolupráca s plánovaním výroby, skladovým hospodárstvom, výrobou, QM, PU odelením.
• Flexibilná reakcia na denné zmeny, ktoré sú spôsobené zmenou zákazníckych požiadaviek, zákaznícka orientácii.
• Znalosť zmluvných podmienok svojich dodávateľov, príprava návrhov podkladov pre nových dodávateľov, vrátane spôsobu návozu, balenia, fixných dodacích časov a celého procesu objednávania a návozu.

• práca v medzinárodnej spoločnosti,
• pružná pracovná doba,
• zaujímavé finančné ohodnotenie,
• možnosť kariérneho rozvoja,
• balík sociálnych výhod,
• kurzy a školenia.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vyhovujúci kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

• výrobná logistika, alebo skúsenosť v automobilovom priemysle na podobnej pozícii

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• ambiciózny človek, ktorý je otvorený novým veciam,
• komunikatívnosť – schopnosť zabezpečenia potrieb firmy otvorenou komunikáciou
s dodávateľmi,
• ochota pracovať na projektoch a záujem o osobný rozvoj,
• samostatnosť,
• analytické myslenie,
• výhodou je skúsenosť v elektrotechnickom alebo automobilovom sektore, respektíve ovládanie SAP (MM, PM, WM moduly),
• počítačové znlaosti: Microsoft Excel, Microsoft
PowerPoint, Microsoft Word

Spoločnosť BSH Drives and Pumps s.r.o., zastupujúca medzinárodnú spoločnosť BSH Hausgeräte GmbH., sa zaoberá vývojom a výrobou elektromotorov a ovládacej a riadiacej elektroniky pre bielu techniku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenska 2
071 01 Michalovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Luteranová
Tel.: +421 (56) 6417472
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2810675   Dátum zverejnenia: 14.11.2016