Software Quality Manager

BSH Drives and Pumps s.r.o.

Miesto práce
Továrenska 2, Košice, Michalovce
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• účasť na sotvérových vývojových projektoch pre elektroniku do domácich spotrebičov
• Zabezpečenie kvality vývoja SW prostredníctvom štandardizovaných nástrojov a
procesov (SW requirements/ specification review, SW architecture review, SW design
review, code and test review, configuration management audit)
• podpora, vedenie a tréning mladých vývojárov SW a mentorov kvality SW
• moderovanie a vyhodnocovanie statusu vývoja SW v jednotlivých vývojových fázach
projektov
• uvoľňovanie nových a aktualizovaných verzií SW
• eskalácia problémov, ktoré nie je možné riešiť v rámci vývojového tímu
• zlepšovanie procesov vývoja SW

• kreatívne pracovné prostredie podporujúce osobnú sebarealizáciu
• vybavené modernými technológiami
• práca v dynamicky rastúcom kolektíve
• flexibilný pracovný čas (prispôsobenie individuálnym potrebám je možné)
individuálny kariérny plán prispôsobený schopnostiam pracovníka
• možnosť výberu pracoviska v Michalovciach alebo Košiciach
• možnosť cestovania a spoznávania iných kultúr a kontinentov v rámci medzinárodnej
spolupráce
• zaujímavé finančné ohodnotenie

Balík sociálnych výhod:
• flexibilné časové konto (možnosť čerpania náhradného voľna)
• víkendové rehabilitačné pobyty hradené zamestnávateľom
• príspevky na kultúrne a športové podujatia
• príspevok na letnú dovolenku
• zdarma firemný mikrobus na trase Košice - Michalovce a späť
• možnosť nákupu domácich spotrebičov zn. BOSCH za zvýhodnené ceny

Vzhľadom k veľkému počtu životopisov, bude odpovedané len vyhovujúcim kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fakulta elektrotechniky a informatiky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• prax vo vývoji SW nevyhnutná, min 2 roky
• znalosti v oblasti nástrojov kvality SW
• skúsenosti s agilnými metódami vývoja SW (napr.
SCRUM)
• znalosti s vývojom SW pre embedded mikroprocesory
• programovací jazyk C/C++ = pokročilá úroveň
• nemecký jazyk výhodou
• skúsenosti s vedením tímu SW vývojárov
• schopnosť tímovej práce
• komunikačné zručnosti (schopnosť prezentovať status
vývoja SW manažmentu)
• samostatnosť a spoľahlivosť
• asertivita

Spoločnosť BSH Drives and Pumps s.r.o., zastupujúca medzinárodnú spoločnosť BSH Hausgeräte GmbH., sa zaoberá vývojom a výrobou elektromotorov a ovládacej a riadiacej elektroniky pre bielu techniku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenska 2
071 01 Michalovce
ID: 2763220   Dátum zverejnenia: 12.10.2016