Supplier Development Engineer

BSH Drives and Pumps s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 2, Košice, Michalovce
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie kvality dodávateľov elektronických komponentov,
- výber a hodnotenie dodávateľov,
- vykonávanie auditov u dodávateľov podľa ISO 9001,
- kvalifikácia elektronických komponentov
- spolupráca na vývoji elektroník pre domáce spotrebiče v medzinárodnom tíme
- možnosť vytvárania nových a vylepšovanie súčasných meracích metód.

- kreatívne pracovné prostredie podporujúce osobnú sebarealizáciu,
- pracovisko vybavené modernými technológiami,
- práca v dynamicky rastúcom kolektíve,
- flexibilný pracovný čas (prispôsobenie individuálnym potrebám je možné),
- individuálny kariérny plán prispôsobený schopnostiam pracovníka.

Balík sociálnych výhod:
- flexibilné časové konto (možnosť čerpania náhradného voľna),
- víkendové rehabilitačné pobyty hradené zamestnávateľom,
- príspevky na kultúrne a športové podujatia,
- príspevok na letnú dovolenku,
- zdarma firemný mikrobus na trase Košice - Michalovce a spat,
- možnosť nákupu domácich spotrebičov zn. BOSCH za zvýhodnené ceny.

Vzhľadom k veľkému počtu životopisov, bude odpovedané len vyhovujúcim kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fakulta elektrotechniky a informatiky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- znalosti v oblasti vlastností a charakteristík
elektronických komponentov
- prax interného auditora podľa ISO 9001 vítaná
- nemecký jazyk výhodou
- schopnosť tímovej práce
- komunikačné zručnosti (schopnosť prezentovať
výsledky práce v rámci tímu)
- samostatnosť a spoľahlivosť
- akákoľvek prax v odbore vítaná

Spoločnosť BSH Drives and Pumps s.r.o., zastupujúca medzinárodnú spoločnosť BSH Hausgeräte GmbH., sa zaoberá vývojom a výrobou elektromotorov a ovládacej a riadiacej elektroniky pre bielu techniku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenska 2
071 01 Michalovce
ID: 2281751   Dátum zverejnenia: 10.10.2016