SENIOR JAVA programátor - Backend

Finshape Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivačné ohodnotenie vychádzajúce z doterajších skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj systémov postavených na J2EE technológiách pre celosvetové nasadenie v odbore bankovníctva
- spolupráca na zaujímavých prestížnych domácich aj zahraničných projektoch v oblasti bankovníctva
- práca je organizovaná v tímoch podľa modernej komponentovo orientovanej, iteratívnej a požiadavkami riadenej metodiky softwarového vývoja (SCRUM)

Ponúkame:
- zaujímavú, samostatnú a perspektívnu prácu na projektoch v SR aj v zahraničí
- prostredie stabilnej a pozitívne sa vyvíjajúcej úspešnej spoločnosti
- prístup k najmodernejším technológiám v oblasti IT
- možnosť ďalšieho odborného rastu
- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- stravné lístky nad rámec zákonníka prace
- permanentky na športoviská
- firemný relax kútik - calcetto
- káva a čaj kto koľko znesie :)

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj a Aj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedenom telefónnom čísle.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java EE - Pokročilý
Java - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

J2EE

Počet rokov praxe

3

- PRAX MIN 3 ROKY
- skúsenosti s JEE technológiami (JPA, JTA, ...)
- skúsenosti s frameworkom Spring
- výhodou znalosti frontendových knižníc a frameworkov
- znalosť používania aplikačných serverov (WebSphere, Weblogic, Tomcat)
- znalosť OOA&D
- prax v používaní SQL výhodou
- znalosť metodík softwarového vývoja (UP, Scrum, XP) výhodou
- skúsenosť s niektorým z komerčných workflow engine výhodou
- samostatný a aktívny prístup
- flexibilitu a schopnosť komunikácie v tíme
- znalosť bankovníctva výhodou

Vo Finshape vyvíjame systémy pre digitálne bankovníctvo, ktoré využívajú desiatky bánk na 3 kontinentoch. Naším poslaním je pomôcť bankám stať sa digitálnymi lídrami a zostať pre svojich klientov relevantnými v digitálnom svete.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3032730  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačné ohodnotenie vychádzajúce z doterajších skúseností