Program Manager - IT

Finshape Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivačné ohodnotenie vychádzajúce z doterajších skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy a spôsob práce bude spočívať:
- v práci so zákazníkom a tímom s cieľom dosiahnuť plánovaný profit, mať spokojného zákazníka, ktorý vníma dobrú prácu BSC a spolupracovať s obchodným oddelením na príprave nových zákaziek
- v samostatnom riadení portfólia zákazníkov a projektov v bankovom sektore
- v samostatnom vedení tímov, t.j. jeho ekonomiky, skladby, motivácie, finančného hodnotenia atď.
- v poskytovaní informácií skrz celú medzinárodnú skupinu BSC o stave projektov
- v navrhovaní a osobnom zapojení sa do interných aktivít s cieľom zlepšiť podmienky, motiváciu a ekonomické výsledky BSC
- v aplikácii tradičných smerov riadenia projektov (Prince2) aj v aktívnom zapojení sa do agilného vývoja (Scrum Master)

Ponúkame:

- zaujímavú, samostatnú a perspektívnu prácu na projektoch v SR aj v zahraničí
- prostredie stabilnej a pozitívne sa vyvíjajúcej úspešnej spoločnosti
- prístup k najmodernejším technológiám v oblasti IT
- možnosť ďalšieho odborného rastu
- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- permanentky na športoviská
- firemný relax kútik - calcetto
- káva a čaj kto koľko znesie :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT pre bankovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Hľadáme toho, kto:
- má prax v oblasti riadenia vývoja softvérových systémov pre banky
- bude mať svoje ciele a sám bude navrhovať a realizovať cesty k ich naplneniu
- bude chcieť problémy nie len zviditeľniť, ale tiež navrhovať ako ich riešiť
- bude súčasťou našich stabilných tímov
- bude spolupracovať s kolegami z Čiech, Slovenska a Ruska,
- sa bude podieľať na projektoch implementácie internetových bankovníctiev v Európe, Rusku a strednej Ázii
- má skúsenosť s vedením tímov
- má dobrú jazykovú vybavenosť (angličtina je podmienkou, ruština je výhodou)
- sa díva vpred, má chuť a silu meniť zabehané veci
- bude rešpektovať svojich kolegov a so záujmom s nimi spolupracovať
- bude hrať fér, vravieť veci na rovinu, neurazí sa, ak bude počuť názor iných
- zatne zuby a do práce dá všetko a kúsok naviac, keď je potrebné
- bude s nami chcieť BSC a svet zjednodušovať, nie komplikovať
- v tíme si dokáže užiť úspech, ale priznať aj chyby
- ktorý s ľuďmi komunikuje, vníma ich pocity aj nálady a sám je pozitívny

Hľadáme pracovníkov, ktorí budú premýšľať o účeloch svojej práce, o tom, čo a ako zlepšiť tak, aby sme opäť ako v roku 2013, 2012, 2010 a 2008 získavali, spoločne s našimi zákazníkmi, ocenenia za “najlepšiu internetovú banku”.

Vo Finshape vyvíjame systémy pre digitálne bankovníctvo, ktoré využívajú desiatky bánk na 3 kontinentoch. Naším poslaním je pomôcť bankám stať sa digitálnymi lídrami a zostať pre svojich klientov relevantnými v digitálnom svete.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2129951  Dátum zverejnenia: 21.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačné ohodnotenie vychádzajúce z doterajších skúseností