ORACLE Programator

Finshape Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Raymanova 9, Prešov, Prešovský kraj, okres Prešov
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivačné ohodnotenie vychádzajúce z doterajších skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
- vývoj, údržba a podpora systémov priameho (elektronického) bankovníctva a systémov back-office banky
- database design
- kontakt so zákazníkom

Ponúkame:
- Zaujímavú, samostatnú a náročnú prácu na projektoch u renomovaných zákazníkov v zahraničí aj na Slovensku
- Zázemie zavedenej medzinárodnej spoločnosti s centrálou v ČR
- Prístup k najmodernejším technológiám v oblasti IT
- Možnosť ďalšieho odborného rastu
- Motivujúce platové ohodnotenie
- Prácu v príjemnom prostredí

Čím sme zaujímaví:
- káva a čaj na pracovisku zdarma koľko kto znesie :)
- pružná pracovná doba
- vývojári sa môžu zúčastniť tzv. improvement communities, obdoba "Google 20% time"
- modernizujeme = najlepšia šanca byť pri adaptácii nových technologií a postupov
- naši zákazníci sú aj v Rusku, v Azerbajdžáne, v Gruzínsku a dalších exotických krajinách

Informácie o výberovom konaní

nástup ASAP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
Oracle Database - Expert
MySQL - Pokročilý
XML - Základy
Java - Základy
Administrácia Oracle Database - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Oracle

Počet rokov praxe

2

Čo by si mal vedieť:
- skúsenosti s programovaním v Oracle 10g, 11g (PL/SQL, SQL)
- skúsenosti s optimalizáciou SQL príkazov a PL/SQL kódu
- skúsenosti s návrhom dátových modelov
- skúsenosti s UNIX/Linux (user)
- prax s vývojom najmenej 2 roky
- anglicky, ruština výhodou
- skúsenosti s analýzou drobných zmenových požiadavok výhodou
- znalosť XML a základov Java výhodou
- skúsenosti s Oracle Forms 6i (prípadne 11g) výhodou
- skúsenosti s administráciou databáz Oracle (10g, 11g) výhodou
- Oracle certifikácia (SQL, PL/SQL, DBA, Tuning, …) výhodou

Vo Finshape vyvíjame systémy pre digitálne bankovníctvo, ktoré využívajú desiatky bánk na 3 kontinentoch. Naším poslaním je pomôcť bankám stať sa digitálnymi lídrami a zostať pre svojich klientov relevantnými v digitálnom svete.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1161928  Dátum zverejnenia: 12.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačné ohodnotenie vychádzajúce z doterajších skúseností