Vedúci/a skladu profilov na 1 smenu

BRUVO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 5, Sereď
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 500 EUR/mesiacMzda sa skladá z pevnej časti + dochádzkový bonus + osobná prémia, po pol roku zvýšenie základnej zložky mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Udržiavanie skladu plastových profilov v prehľadnom a usporiadanom systéme
  • Zabezpečovanie a kontrola výmeny materiálu a informácií medzi skladom a ostatnými oddeleniami
  • Prijímanie profilov na sklad, kontrola a označovanie profilov, vedenie skladovej evidencie, inventúry
  • Evidencia došlého a vyexpedovaného materiálu v PC, skladová administratíva: - Rezervovanie dodaného materiálu v používanom softvéri (Asseco, Pohoda)
    - Skenovanie alebo odpisovanie každého metra profilov, zasklievacích líšt a pod.
  • Zabezpečiť, aby všetky potrebné profily a materiál zvonka boli dostupné v prípade potreby
  • Sledovanie plánovania výroby a zabezpečenie dostupnosti všetkých častí a profilov z vonkajšieho skladu v prípade potreby. Komunikácia pri plánovaní aby sa zabezpečilo plnenie plánu.
  • Plánovanie laminácie tak aby bola v súlade s plánom výroby a tokom materiálu
  • Vytváranie objednávok profilov v zmysle JIT
  • Efektívna kontrola skladu a prehľady
  • Zabezpečenie vykládky a nakládky materiálu
  • Kontrola a koordinácia skladového tímu
  • Pomoc skladovému tímu - napr. zastúpenie skladníka počas neprítomnosti
  • Navrhovať, organizovať a koordinovať činnosti spojené s evidenciou, identifikáciou a značením skladového materiálu

- Celozávodná dovolenka (2x ročne - letná aj zimná)

- Sviatky a víkendy voľné

- Vernostná prémia

- Odmena pri životnom a pracovnom jubileu, svadbe, narodení dieťaťa

- Vianočný bonus

- Úrazové poistenie

- Stravné vo výške 5,-

Informácie o výberovom konaní

- práca vhodná aj pre ženu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Práca so skenerom - Pokročilý
Obchodná korešpondencia - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

15

  • organizačné schopnosti, samostatnosť, flexibilita, dôslednosť, iniciatíva, ​spoľahlivosť
  •  prax s prácou v sklade min. 10 rokov, aspoň 3 roky práce na vedúcej pozícii.

Spoločnosť BRUVO Slovakia s.r.o. sa už 15 rokov zaoberá výrobou plastových okien a dverí.
www.bruvo.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4787042  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac