Novootvorená realitná kancelária hľadá na pozíciu realitný maklér aktívnych a cieľavedomých ľudí, ktorých láka možnosť nadštandardného zárobku.

BRUQ REAL s.r.o.

Ulica Svornosti 42, Podunajské Biskupice od Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

REALITNÝ MAKLÉR v spoločnosti BRUQ REAL s.r.o. Sme novootvorená no o to viacej aktívna realitná kancelária, ktorej v prvom rade záleží na spokojnosti všetkých našich klientov. Rozhodli sme sa rozšíriť náš team o šikovných, cieľavedomých, ambicióznych, aktívnych ľudí, ktorých láka možnosť nadštandardného zárobku. Je úplne jedno v akej profesijnej oblasti si pracoval, stačí ak si aktívny, máš dobré komunikačné schopnosti, vysoké pracovné nasadenie a máš rád výzvy. Nezáleží nám na veku, vzhľade, pohlaví. Sme mladý kolektív a radi medzi sebou privítame kohokoľvek, kto za to stojí. Dáme šancu skúseným obchodníkom ako aj začiatočníkom, ktorý chcú zvýšiť svoje príjmy a stať sa nezávislými a uznávanými odborníkmi v oblasti realít. Ako začiatočník sa nemusíš ničoho báť postaráme sa o tvoje kompletné zaškolenie.
Náplň práce:
-Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností za účelom sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu
- Aktívne vyhľadávanie klientov, práca s klientmi spoločnosti
- Sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.
- Vyhľadávanie vyhovujúcich nehnuteľností podľa požiadaviek klientov.
- Vykonávanie obhliadok nehnuteľností, foto-dokumentovanie interiéru a exteriéru.
- Prezentovanie vybraných nehnuteľností klientom.
- Pripravovanie administratívnych podkladov pre uzatvorenie obchodného prípadu.
Je nutné aby ste mali vlastný PC a auto.

Hlavné zamestnanecké výhody:
- nadštandardné maklérske odmeny
- po 1. mesiaci FIX + provízia z obchodu
- Našim maklérom neodratávame DPH (ostáva Vám celá odmena)
- Žiadne poplatky za značku, inzerciu alebo školenie
- Postaráme sa o Vaše kompletné zaškolenie v obore ZADARMO
- Možnosť práce z home officu
- Sme menšia realitná kancelária, tak že uprednostňujeme individuálny prístup
- Nepretržitá odborná podpora
- Atraktívne možnosti kariérneho postupu
- Zaujímavé daľšie bonusy pre najlepších maklérov
- Možnosť dlhodobej perspektívy
- Práca v mladom kolektíve
- Vlastná široká databáza klientov, ktorým hľadáme nehnuteľnosti na mieru

Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám svoje CV s fotkou a mi Vás budeme kontaktovať v čo najkratšej dobe ohľadom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nie je dôležité, kde ste pracovali do teraz, ak ste komunikatívny a máte príjemné vystupovanie, prídte sa nám ukázať na osobný pohovor!!!

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívny, ambiciózny, šikovný, aktívny, zákaznícky orientovaný k ľudom so zodpovedným prístupom, cieľavedomý, záujem o profesionálny a osobnostný rozvoj. Zodpovedný prístup k práci.

Bruqreal je novootvorená realitná kancelária, ktorej v prvom rade ide o spokojnosť našich klientov o ktorých sa vzorne staráme. Tým, že sme na trhu len krátko, tak o to aktívnejšie pracujeme na našom dobrom mene na realitnom trhu. Sme mladý a aktívny kolektív, ktorý má vysoké pracovné nasadenie. Našim klientom poskytujeme komplexné realitné služby v oblasti sprostredkovanie predaja a prenájmu, vrátane právneho servisu a sťahovacieho servisu zdarma.

Sme realitná spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj a prenájom kvalitných nehnuteľností.
ID: 3028080  Dátum zverejnenia: 24.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 eur