Konštruktér

Brueckner Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 350 EUR/mesiac*výsledná mzda závisí od konkrétnych skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vykonávanie konštrukčných a projektových úloh v mechanickej konštrukcii
- tvorba konceptov, 3D modelov strojných súčiastok a zostáv, vrátane jednoduchých konštrukčných výpočtov
- tvorba výrobnej dokumentácie - výkresov, kusovníkov a zadávania dát do SAPu
- optimalizácia existujúcich konštrukčných riešení, príprava a realizácia konštrukčných zmien
- spolupráca s oddeleniami nákupu, výroby, riadenia kvality a externými dodávateľmi

- jednozmenný pracovný čas
- perspektívne zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie
- dobré finančné ohodnotenie - PRÉMIE 3X ROČNE
- pravidelné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia
- vstupenky na kultúrne podujatia do výšky 120€ ročne,
- voľné vstupy do fitnesscentra,
- príspevok pri životnom jubileu 50 a 60 rokov
- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
- príspevok pri svadbe zamestnanca
- rekreačné poukazy po splnení podmienok
- mikulášsky a veľkonočný balíček
- vianočný večierok / letný festival
- výlet k Medzinárodnému dňu detí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Solid Edge - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené stredné alebo vysokoškolské vzdelanie v technickom odbore.
• Práca vhodná pre šikovného absolventa VŠ odboru strojárstvo alebo požadujeme aspoň dvojročnú prax v odbore
• Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom i písmom)
• znalosť SAP-u výhodou
• znalosti MS Office a znalosť Solid Edge
• prehľad v technických normách z oblasti strojárstva
• flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať v tíme, lojalita

Firma Brückner Slovakia s.r.o., so sídlom v Topoľčanoch, člen skupiny Brückner Group, výrobca strojných zariadení na výrobu fólií a spracovanie plastov, svetový líder vo svojom odbore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2337466  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac