Supervisor

Brueckner Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie, koordinácia a kontrola priebehu montáže po celom svete
- dozor nad montážnym personálom počas montáže
- montáž dielcov a komponentov, kontrola funkčnosti a úplnosti montážnych dielcov
- realizácia servisu a opráv podľa potreby a požiadaviek
- spolupráca pri internej mechanickej montáži

- dobré finančné ohodnotenie
- perspektívne zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie
- pravidelné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia
- sociálny program (vstupenky na kultúrne podujatia, voľné vstupy na masáže a do
fitnescentra)

Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov na pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

-technické vzdelanie v strojárskom odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-ochota pracovať na montážach v zahraničí
-samostatný, zodpovedný prístup k práci, angažovanosť, komunikatívnosť, schopnosť presadiť sa, predpoklady pre teamovú prácu

Firma Brückner Slovakia s.r.o., so sídlom v Topoľčanoch, člen skupiny Brückner Group, výrobca strojných zariadení na výrobu fólií a spracovanie plastov, svetový leader vo svojom obore.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

K Panklu 4873
955 01 Topoľčany
www.brueckner.com

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1549629   Dátum zverejnenia: 29.11.2016