Prijímací technik

BRP Top, s. r. o.

Miesto práce
SNP 1/1, 018 51 Nová Dubnica, Trenčiansky kraj, okres Ilava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj vozidiel do / zo servisu
- príjem servisných zákaziek, vystavovanie zákazkových listov a organizácia práce v servise - zadeľovanie a kontrola práce mechanikov
- tvorba cenových ponúk
- aktívna komunikácia so zákazníkom počas priebehu opravy
- participácia na zefektívňovaní pracovných postupov s vedením spoločnosti
- zodpovednosť za plnenie plánov
- zodpovednosť za kvalitu vykonaných prác
- práca so systémom Caris

- práca v stabilnej a prosperujúcej firme patriacej do siete Bosch Car Service
- práca v príjemnom kolektíve
- vzdelávací program
- zľavy pre zamestnancov
- motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- min. 2 r. skúsenosti v danej profesii
- technické znalosti automobilov a servisu
- veľmi dobré komunikačné zručnosti
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť pri riešení úloh
- organizačné schopnosti
- schopnosť pracovať pod tlakom
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie s ohľadom na spokojnosť zákazníka
- skúsenosti so systémom Caris sú výhodou

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá kompletnými službami pre vozidlá pod jednou strechou. Medzi naše služby patrí autoservis, pneuservis, autosklo, autofólie, rovnanie diskov, čistenie klimatizácie, PRO-CUT, plnenie automatickej prevodovky, geometria, montáž a predaj autopríslušenstva.

Životopisy posielajte na e-mail adresu: [email protected],

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3007502  Dátum zverejnenia: 10.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou