Si absolvent? Máš VŠ technického zamerania? Čakáme ťa. (Logistik)

Brovedani Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Parková č.1414/8, Galanta
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi / aj v anglickom jazyku /
- spravovanie objednávok v SAP ( registrácia nových, spravovanie aktuálnych, storná, atď. )- plánovanie predaja, forecasting objednávok
- podpora výrobného plánovania
- spracovanie dokumentácií od zákazníka, spracovanie interných dokumentov, zabezpečovanie prepravy
- špecifikácie balenia ( tvorba, analýza, zdokonaľovanie )
- spravovanie prepráv ( k / od zákazníka )
- riešenie interných problémov logistiky ( s výrobou, reklamácie, atď. )

jazykové kurzy, špecifické školenia

Informácie o výberovom konaní

životopisy posielať mailom aj v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

organizačné schopnosti, problemsolving, práva v tíme, zodpovednosť, flexibilita, odolnosť voči stresu

Spoločnosť Brovedani Slovakia s.r.o. patrí do skupiny Brovedani Group SpA so sídlom v Taliansku. Na Slovensku je od roku 2005. Zaoberá sa masovou výrobou kovových mikrokomponentov pre automobilový priemysel - presné strojárstvo. Je jedným z najvýznamnejších zamestnávateľov v okolí Galanty.
Ak ste technický typ a chcete pracovať v stabilnej spoločnosti kde máte možnosť sa rozvíjať a učiť sa nové veci tak sa k nám pridajte!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Parková č.1414/8
924 01 Galanta

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Helena Pašková
Tel.: 031 780 42 36
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2798297   Dátum zverejnenia: 5.12.2016