Lean System Engineer

Brovedani Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Parková č.1414/8, Galanta
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Implementácia metód "štíhlej výroby" a optimalizácia výrobného toku a nákladov
- Zodpovednosť za zhromažďovanie údajov TPM
- Správa výrobných údajov TPM
- Školenia zamestnancov čo sa týka TPM a Lean
- Spolupráca na analýze problémov (PDCA)
- Analýza príčin plytvania
- Týždenné audity Lean System
- Vykonávanie zmien a zlepšovaní v súlade s 5S, Kaizen, Kanban, TPM
- Tvorba školiacich materiálov pre implementáciu Lean System
- Identifikácia možností zlepšenia v oblasti efektivity, nákladov, bezpečnosti práce a ergonómie práce
- Implementácia nástrojov SMED za účelom zlepšenia kvality a efektivity výroby

Notebook, mobil, školenia soft/hard skills, zahraničné pracovné cesty a školenia

Životopisy posielať aj v anglickom jazyku. Ďakujeme za Váš záujem o uvedenú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2016 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s nástrojmi Lean manufacturing-u vo výrobe (5S, TPM, Six Sigma, SMED atď.)
- skúsenosť s vedením tréningov, projektov vo výrobe
- skúsenosť s tvorbou layout-ov, ergonómie
- výborné komunikačné schopnosti, školiace schopnosti (vedenie tréningov)

Spoločnosť Brovedani Slovakia s.r.o. patrí do skupiny Brovedani Group SpA so sídlom v Taliansku. Na Slovensku je od roku 2005. Zaoberá sa masovou výrobou kovových mikrokomponentov pre automobilový priemysel - presné strojárstvo. Je jedným z najvýznamnejších zamestnávateľov v okolí Galanty.
Ak ste technický typ a chcete pracovať v stabilnej spoločnosti kde máte možnosť sa rozvíjať a učiť sa nové veci tak sa k nám pridajte!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Parková č.1414/8
924 01 Galanta

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2663613   Dátum zverejnenia: 21.11.2016