Logo Brosys s.r.o.

Vodič vzv/skladník do Nemecka, 5 hod od Bratislavy

Brosys s.r.o.

Miesto práce
Zwickau, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
22,5 - 23,2 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vylepšený text:

Vodič VZV/Skladník do Nemecka - Práca vo výrobnej hale
  • Budete nakladať a vykladať materiál podľa objednávok.
  • Príprava materiálu pre výrobu.
  • Obsluha VZV - platný preukaz nutný.
  • Práca v nočných zmenách s príplatkom 25% a hradenou prestávkou.

Príklady ďalšej náplne práce pre pozíciu Vodič VZV/Skladník do Nemecka, 5 hod od Bratislavy:

  • Budete zabezpečovať skladovanie a usporiadanie materiálu.
  • Budete pravidelne kontrolovať stav zásob na sklade.
  • Budete pomáhať pri príprave objednávok a expedícii.

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Budete sa venovať nakládke a vykládke materiálu podľa objednávok.
  • Pomôžete pri príprave materiálu pre výrobu.

Pracovná doba typická pre pozíciu:

  • Nočné zmeny s príplatkom 25% a hradenou prestávkou..

  • Plne hradené ubytovanie
  • Možnosť záloh
  • 5 hodín jazdy od Bratislavy
  • Práca na zaujímavých projektoch
  • Skúsený tím profesionálov
  • Výhoda pre skúsených vodičov vzv/skladníkov
  • Mzdové ohodnotenie nad priemerom
  • Zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi

Informácie o výberovom konaní

V prípade spokojnosti dlhodobý projekt.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma pôsobiaca v automobilovom priemysle. Poskytuje služby zabezpečenia kvality v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojársky a automobilový priemysel.

Prax na pozícii/v oblasti

Kontrolór kvality, kontrola zvarov

Počet rokov praxe

2

- dorozumieť sa v nemeckom alebo anglickom jazyku
- samostatnosť
- férovosť
- dochvíľnosť
- pracovitosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Sandra Konyevaliková
E-mail: poslať životopis
ID: 4759618  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 22,5 EUR/hod.