Finančný kontrolór

Brose Prievidza, spol. s r.o.

Miesto práce
Max Brose 7, Prievidza
Termín nástupu
01.02.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečiť finančné plánovanie a vyčísľovanie hospodárskeho výsledku Brose Prievidza
• zabezpečenie požadovaných nástrojov a informácií potrebných na efektívne plánovacie a rozhodovacie procesy, ako aj procesy zdaňovania Brose Prievidza
• Obchodné plánovanie :
- stanovenie východísk plánovania
- realizácia a koordinácia plánovania nákladov a investícií Brose Prievidza
• Rozpočet/SIV :
- koordinácia a plánovanie rozpočtu
- zabezpečiť stály dohľad nad vývojom rozpočtu
- identifikácia odchýlok a vypracovanie riešení problémov spolu s vedúcimi nákladových stredísk
• Mesačné údaje :
- zabezpečiť mesačné výkazníctvo
• Ročná uzávierka :
- výčíslenie ročného podnikového výsledku
- plánovanie a realizácie inventúry
• Hodinové a zúčtovacie sadzby :
- zabezpečiť prepočítanie hodinových a prirážkových sadzieb
- zdaňovanie a kontrola kalkulácií a konečná kalkulácia skupiny
• Investícia:
- zabezpečiť transparentné plánovanie investícií a report
• Rozvoj controlingových nástrojov :
- rozvoj controlingových nástrojov špecifických pre závod
• Spolupráca s účtovníctvom

• práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou
• práca v príjemnom kolektíve
• možnosť získať mnoho skúsenosti s tzv. "greenfield"
• kvalitný proces zaškolenia
• podpora zo sesterských závodov
• práca v sociálne založenej firme
• účasť na zahraničných služobných cestách
• príležitosti kariérneho rastu
• pohyblivý pracovný čas

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• veľmi dobré počítačové znalosti a zručnosti (MS-office, najmä MS-excel, Access, SAP/R3)
• podmienkou je ovládanie anglického jazyka, nemecký jazyk je výhodou
• analytické myslenie
• komplexný pohľad na procesy podniku vo vnútri a v styku s vonkajším prostredím
• otvorená komunikácia a tímovosť

Brose je z celosvetového pohľadu piatym najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Viac ako 24 000 zamestnancov v 60 prevádzkach v 23 krajinách dosahuje obrat 6,1 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose.

Max Brose 7
971 01 Prievidza

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Gubien
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2812756   Dátum zverejnenia: 15.11.2016