Zmenový majster

Brose Prievidza, spol. s r.o.

Miesto práce
Max Brose 7, Prievidza
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie výroby na montážnom úseku, koordinovanie pracovnej skupiny pri dosahovaní cieľov
• zodpovedný za výsledky skupiny (produktivita, kvalita, čistota a poriadok)
• dodržiavanie predpisov BOZP a PO, smerníc BROSE
• zodpovedný za šetrné zaobchádzanie s nástrojmi, zariadeniami
• zodpovedný za minimálne vytvaránie šrotových dielov
• motivácia zamestnancov
• sledovanie dochádzky zamestnancov v skupine
• zaúčanie nových zamestnancov
• funkcia náhradníka na problémových miestach
• koordinácia rozdelenia úloh v pracovnej skupine
• vybavovanie resp.organizovanie nepriamych činností (údržba, zabezpečenie materiálu)
• uskladnenie materiálu do spádových regálov, v prípade potreby vykonávanie logistických činností
• realizácia sériových skúšok
• realizácia a kontrola vykonávania skúšok na prvom kuse (uvoľnenie výroby)
• v prípade potreby zastupovanie supervízora/denného majstra

• práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou
• práca v príjemnom kolektíve
• možnosť získať mnoho skúsenosti s tzv. "greenfield"
• kvalitný proces zaškolenia
• podpora zo sesterských závodov
• práca v sociálne založenej firme
• služobný telefón
• účasť na zahraničných služobných cestách
• príležitosti kariérneho rastu

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• 2 roky praxe vo výrobnom sektore na obdobnej pozícii
• zodpovednosť, asertivita
• znalosť SAP
•znalosti o bezpečnosti práce, ochrany zdravia a životného prostredia

Brose je z celosvetového pohľadu piatym najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Takmer 25 000 zamestnancov v 60 prevádzkach v 23 krajinách dosahuje obrat 6,1 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose.

Max Brose 7
971 01 Prievidza

Kontakt

ID: 2570786   Dátum zverejnenia: 9.1.2017