Účtovník

Miesto práce
Max Brose 7, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• správa databázy odberateľov – správa účtov zákazníkov, párovanie došlých platieb, analýza otvorených položiek, odosielanie a kontrola vyšlých faktúr
• správa a analýza faktúr prostredníctvom GVF – zavádzanie GVF, príprava odsúhlasovacích dokladov, spolupráca s centrálou pri zavedení procesu GVF, správa GVF faktúr a podkladov
• upomienkovanie neskorých platieb, spúšťanie MVF a riešenie nezrovnalostí
• správa saldokonta odberateľov, účtovanie reklamácií
• vystavovanie manuálnych faktúr
• riešenie cenových rozdielov
• správa poistných zmlúv, spracovanie poistných udalostí, hlásenie, riešenie
• spracovanie výkazov – účtovné štatistické , NBS
• správa bankových účtov, príprava realizácia platieb, správa a nahrávanie bankových výpisov, párovanie platieb
• správa bankového systému
• práca s dodávateľskými systémami

• práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou
• práca v príjemnom kolektíve
• možnosť získať mnoho skúsenosti s tzv. "greenfield"
• kvalitný proces zaškolenia
• práca v sociálne založenej firme
• flexibilná pracovná doba

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Anglický, resp. nemecký jazyk minimálne na úrovni pokročilý, tzn. schopný samostatnej komunikácie
a písomného styku
• počítačové znalosti_ Word, Excel, Outlook, Internet
• účtovanie v systéme SAP – výhoda
• vodičský preukaz skupiny B
• samostatná práca, zodpovedný prístup, svedomitosť, presnosť, lojálnosť, diskrétnosť

Brose je jedným z piatich najväčších dodávateľov automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve na svete. Každé tretie nové auto na svete je vybavené aspoň jedným produktom Brose. Inteligentné riešenia spoločnosti pre prístup do vozidiel a interiérov poskytujú vyšší komfort a flexibilitu. Inovatívne koncepcie tepelného manažmentu zvyšujú efektivitu a prispievajú k ochrane životného prostredia a klímy. Brose systémové riešenie umožňuje nové funkcie vo všetkých druhoch vozidiel – či už na štyroch alebo dvoch kolesách. Spoločnosť zamestnáva približne 32 000 ľudí v 68 pobočkách v 24 krajinách. V roku 2022 dosiahla skupina Brose obrat približne 7,5 miliardy eur.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2516103  Dátum zverejnenia: 13.12.2016