Administrátor výrobných IT zariadení

Miesto práce
Max Brose 7, okres Prievidza

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora výrobných počítačov - konfigurácia, nákup, inštalácia štandardného
prostredia Brose
• Koncepcia, rozvoj a podpora IT infraštruktúry vo výrobnom prostredí
• Podpora štandardných aplikácií Brose
• Zodpovednosť za Incident a Change Management v súlade s ITSM,
podpora ITSM procesov
• Podpora a poradenstvo pre údržbu a správu dát vo výrobnom prostredí
• Podpora IT oblasti pri nových výrobných projektov

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Príležitosti kariérneho rastu

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Dobrá znalosť operačných systému Windows (XP, 7, CE)
• Znalosť hardware PC, priemyselných PC výhodou
• Znalosť podnikových sieti na platforme Windows (Active Directory, DHCP, DNS), sietí LAN / WLAN, TCP / IP, ethernet, LAN aktívne prvky
• Znalosť vzdialenej správy PC (Remote desktop, PSTools, VNC, ...)
• Znalosť ITSM (ITIL) procesov
• Komunikatívna znalosť anglického jazyka (úroveň B2)
•Technické myslenie, komunikatívny, tímový hráč, proaktívny prístup

Brose je jedným z piatich najväčších dodávateľov automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve na svete. Každé tretie nové auto na svete je vybavené aspoň jedným produktom Brose. Inteligentné riešenia spoločnosti pre prístup do vozidiel a interiérov poskytujú vyšší komfort a flexibilitu. Inovatívne koncepcie tepelného manažmentu zvyšujú efektivitu a prispievajú k ochrane životného prostredia a klímy. Brose systémové riešenie umožňuje nové funkcie vo všetkých druhoch vozidiel – či už na štyroch alebo dvoch kolesách. Spoločnosť zamestnáva približne 32 000 ľudí v 68 pobočkách v 24 krajinách. V roku 2022 dosiahla skupina Brose obrat približne 7,5 miliardy eur.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2515504  Dátum zverejnenia: 13.4.2016