Procesný inžinier- Technológ

Brose Prievidza, spol. s r.o.

Miesto práce
Max Brose 7, Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Návrh / príprava postupov zavádzania nových výrobkov/prvkov do výrobného procesu, oddelenie zdvíhačov okien (nevyhnutná aktívna znalosť nemeckého jazyka) resp. pre oddelenie špindlov (nevyhnutná aktívna znalosť anglického jazyka)
• Príprava pracovných postupov, inštrukcií a štandardov
• Koordinácia nábehu nových projektov
• Popisovanie technologických postupov výroby
• Práca v systéme SAP – plánovanie/úprava pracovných plánov a časov
• Plánovanie a koordinácia technických zmien
• Analýza a optimalizácia procesov a implementácia zlepšovacích metód za účelom znižovania nákladov výroby
• Zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu
• Zmenové konanie procesov
• Analýza pracovísk – optimalizácia a racionalizácia pracovnej činnosti
• Komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami

• práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou
• práca v príjemnom kolektíve
• možnosť získať mnoho skúsenosti s tzv. "greenfield"
• kvalitný proces zaškolenia
• podpora zo sesterských závodov
• účasť na zahraničných služobných cestách
• služobný telefón
• práca v sociálne založenej firme
• pohyblivý pracovný čas

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2017 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Aktívna komunikácia v nemeckom resp. anglickom jazyku je podmienkou
• Technické myslenie, analytické schopnosti
• Znalosti zvyšovania efektivity strojov a produktivity
• Prax v oblasti aplikovania a využívania nástrojov procesného inžinierstva
• Znalosť SAP je výhodou

Brose je z celosvetového pohľadu piatym najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Takmer 25 000 zamestnancov v 61 prevádzkach v 23 krajinách dosahuje obrat 6,1 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Max Brose 7
971 01 Prievidza

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Matečná
E-mail: poslať životopis
ID: 2346214   Dátum zverejnenia: 29.3.2017