Montážny pracovník

Brose Bratislava, spol. s r.o.

Miesto práce
P.O.Box 4, 900 55 Lozorno, Bratislavský kraj, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
880

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• manuálna montáž komponentov na montážnej linke pre dverové moduly
(diely treba vždy podľa vyhotovovanej varianty brať a montovať, prípadne
vkladať a spustiť proces)
• vizuálna kontrola
• jednoduché kontrolné a čistiace práce na výrobných zariadeniach
• poriadok a čistota v pracovných priestoroch
• predkomisionovanie určitých dielov, spojené s prekladaním jednotlivých
dielov

- bezplatná doprava do zamestnania
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- 13 a 14 plat
- podiel na zisku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať vo viac zmennej prevádzke
- flexibilita

Brose je z celosvetového pohľadu piatym najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Viac ako 24 000 zamestnancov v 60 prevádzkach v 23 krajinách dosahuje obrat 6,1 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

P.O.Box 4
900 55 Lozorno
ID: 2623262   Dátum zverejnenia: 21.11.2016