Obchodný zástupca

Brooklyn Fiscal Management Inc.-organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
31.03.2016
motivujúce finančné hodnotenie (odmena zavisla na výške predaja)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí
- starostlivosť o existujúcich odberateľov
- prezentácia výrobkov
- vedenie obchodných rokovaní
- analýzy a prieskumy trhu
- reporting v zmysle interných smerníc

- individuálna dohoda
- profesionálne zázemie
- kvalitné zaškolenie
- možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu

Vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Svoje CV s fotografiou, resp. motivačným listom a referenciami zasielajte na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vyjednávacie, prezentačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť
- príjemné vystupovanie
- pracovitosť a orientácia na výsledky
- serióznosť

Vyrábame vysokokvalitné destiláty a liehoviny, určené pre americký trh, ktoré teraz ponúkame aj pre slovenských a európskych spotrebiteľov. Oslovujeme predovšetkým náročnejších spotrebiteľov, lukratívne bary a diskotéky, hotely a penzióny, reštaurácie, veľkoodberateľov, ktorí zabezpečujú distribúciu tohto druhu. Vyrábame unikátne produkty na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1799671  Dátum zverejnenia: 29.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce finančné hodnotenie (odmena zavisla na výške predaja)