Sales Area Manager / Obchodný zástupca

Brooklyn Fiscal Management Inc.-organizačná zložka Slovensko

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Sobotské námestie 42, 05801 Poprad, Moravskosliezsky kraj, Olomoucký kraj, Zlínsky kraj, Juhomoravský kraj, Pardubický kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Plzenský kraj, Juhočeský kraj, Stredočeský kraj, Praha, Košický kraj, Prešovský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): 1 - 10.000 EUR/mesiac
    v skúšobnej dobe 3 mesiace nadštandardný provízny systém
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme zodpovedného a skúseného obchodného zástupcu, ktorý rozšíri naše pôsobenie na Slovenskom a Českom trhu.

Čo očakávame:
- Aktívne vyhľadávanie a návšteva nových obchodných partnerov po celom území SR/ČR
- Komplexná starostlivosť a zodpovednosť za budovanie a rozvoj siete zákazníkov
- Profesionálne prezentovať exkluzívne produkty pred zákazníkmi a u sub-distribútorov
- Pravidelný reporting, e-mail marketing, klient servis
- Možnosť reprezentovať spoločnosť a produkty na rôznych VIP promo akciách
- Profesionálne vystupovanie a schopnosť reprezentovať spoločnosť za každých podmienok
Iné výhody
- Firemné vozidlo
- Firemný paušál
- Preplácanie cestovných nákladov
- Logistika zaistená
- Administratívna podpora

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
obchodný zástupca, predajca, distribútor

Počet rokov praxe:
2

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

Vysokokvalitné destiláty a liehoviny, určené pre americký trh, teraz ponúkame pre slovenských a európskych spotrebiteľov. Oslovujeme predovšetkým náročnejších spotrebiteľov, lukratívne bary a diskotéky, hotely a penzióny, reštaurácie, plesy a veľkoodberateľov, ktorí zabezpečujú distribúciu tohto druhu. Vyrábame unikátne produkty na slovenskom trhu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)
Výber OZ sa vykonáva priebežne, podľa voľných pozícií v spoločnosti a najmä podľa predošlých zručností uchádzača. Na základe zaslaného životopisu e-mailom alebo vopred dohodnutého osobného pohovoru. Prosíme každého záujemcu, aby si podrobne preštudoval našu webstránku www.ZIZAK.sk a aj firemný Facebook. Získate tým základné informácie o našich výrobkoch a našej firme.
Brooklyn Fiscal Management, Inc Organizacna zlozka slovensko
Tatranske namestie vchod 7 Zobraziť na mape
05801 Poprad
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke