Hypotekárny špecialista

Broker Consulting, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Progresívne finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na základe jedinečnej spolupráce Broker Consulting,a.s. s jednym z najvačších poskytovateľov on line finančných služieb,
vypisuje výberové konanie na pozíciu hypotekárny špecialista.
Očakávame dynamických a spoľahlivých uchádzačov s preukazateľnou praxou.
Úlohou hypotekárneho špecialistu bude zabezpečovať finančné služby v oblasti úverov existujúcim a predovšetkým novým klientom z databázy našej spoločnosti.

15 ročná história spoločnosti.
Jasné poslanie a vízia.
Nezávislosť z pohľadu retailového aj firemného poradenstva.
Podpora predaja prostredníctvom softvérových aplikácií.
Pravidelné interné a externé vzdelávanie.
Garantovaný provízny systém.
Okamžitý karierny rast.
Kandidátom so skúsenosťami s budovaním obchodnej siete, dokážeme poskynúť garantované finančné ohodnotenie.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na nižšie uvedenú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Znenie súhlasu na spracovanie osobných údajov:
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti Broker Consulting, a.s., Pribinova 25, 911 09 Bratislava, aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania a v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.
Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nie je podmienkou

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

VŠ/SŠ

Cieľavedomosť a motivácia karierneho rastu.
Kominikačné a manažérske zručnosti.
Vysoké pracovné nasadenie.
Zodpovednosť

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac než 20 rokmi úspešného pôsobenia na trhu finančného sprostredkovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti. Od roku 2016 pôsobíme aj na realitnom trhu.
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou tvrdo pracovať a prijať nové výzvy, ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku, pri budovaní finančných centier pre profesionálne a predovšetkým nezávislé finančné poradenstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 997547  Dátum zverejnenia: 25.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Progresívne finančné ohodnotenie