Obchodný asistent, finančný špecialista junior

Ing. Milan Singhofer s.r.o. - Broker Consulting, a.s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
16.7.2017 resp. dohodou aj skôr
od 700 EUR/mesiac, Výhodné a motivačné finančné hodnotenie vzhľadom na dosahované výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počas zapracovania:
- zabezpečuje spracovanie informácií a prípravu finančného plánu a podkladov pre klientov
- zabezpečuje plánovanie termínov s klientmi
- komunikuje s finančnými inštitúciami, produktovým oddelením
- zúčastňuje sa na stretnutiach s klientmi spolu s manažérom
- Navrhuje finančný plán pre klientov
- podieľa sa na obchodnej činnosti poradenského centra
- plní operatívne úlohy
Po zapracovaní:
- samostatne vedie stretnutia s klientmi
- samostatne zabezpečuje prípravu finančného plánu a správu klientov, plánovanie
Možnosť rastu a na základe výsledkov aj postupu na pozíciu konzultanta a finančného špecialistu

- možnosť pracovať v podmienkach modernej a stabilnej spoločnosti,
- motivujúce platové podmienky v súlade s výsledkami a kvalitou výstupov
- možnosť transparentného kariérneho rastu
- atraktívne pracovné podmienky

Posielajte žiadosti o pracovnú ponuku mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť, diplomacia v jednaní,
- diskrétnosť, príjemné vystupovanie
- dobré komunikačné schopnosti
- záujem o oblasť privátneho bankovníctva a finančného plánovania
- samostatnosť, cieľavedomosť a morálna integrita

Broker Consulting, a.s. je moderná spoločnosť zameraná na vytvorenie majetkových plánov a správu majetku klientov.

Prepájame dôležité oblasti v správe majetku, z ktorých najdôležitejšie sú finančné plánovanie, obchodný a právny servis v realitnej oblasti, správa investičného majetku a tvorba stratégie finančnej nezávislosti našich kľúčových klientov.

Sme lídrom v zavádzaní moderných digitálnych technológií pri správe majetku a plánovaní pre klientov.

Naše poslanie:
Sme finanční a realitní konzultanti. Pomáhame ľuďom s istotou zvládať osobné ciele a veľké životné rozhodnutia. Inšpirujeme svojich klientov a spolupracovníkov k rastu a finančnej nezávislosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3100828  Dátum zverejnenia: 13.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 700 EUR/mesiac, Výhodné a motivačné finančné hodnotenie vzhľadom na dosahované výsledky