Obchodný asistent pre finančné plánovanie

Broker Consulting, a. s.

Bratislava, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Komárno, okres Nové Zámky, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.3.2015
600 EUR/mesiac, Výhodné platové podmienky pohyblivá zložka závislá od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počas procesu zapracovania:
- zabezpečuje spracovanie informácií klientov, prípravu finančného plánu a podkladov pre klientov
- zabezpečuje plánovanie termínov s klientmi
- zúčastňuje sa na stretnutiach s klientmi spolu s manažérom
- navrhuje finančný plán a riešenie pre klientov
- komunikuje s finančnými inštitúciami a produktovým oddelením
- podieľa sa na obchodnej činnosti poradenského centra
Po zapracovaní:
- samostatne vedie stretnutia s klientmi, vykonáva analýzu
- samostatne navrhuje a pripravuje riešenie a finančný plán pre klientov
- zabezpečuje dlhodobú správu riešenia u klientov, plánované a operatívne úpravy finančného plánu

- možnosť pracovať v podmienkach modernej a stabilnej spoločnosti,
- motivujúce platové podmienky v súlade s výsledkami a kvalitou výstupov
- možnosť transparentného kariérneho rastu
- atraktívne pracovné podmienky

Zasielajte svoj životopis s motivačným listom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o prácu v oblasti finančného plánovania
- organizačné schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť,
- výborné komunikačné schopnosti,
- zručnosť v kalkuláciách
- diskrétnosť, príjemné vystupovanie.

Broker Consulting, a.s.je spoločnosť s viac ako 19 rokmi úspešného pôsobenia na trhu komplexného finančného plánovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný rast (obrat narástol o vyše 25% za posledné roky).
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, tvrdo pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie a finančné plánovanie na území celej SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1975490  Dátum zverejnenia: 12.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac, Výhodné platové podmienky pohyblivá zložka závislá od výkonu