Manažér/ Riaditeľ pre Broker Consulting

Broker Consulting, a. s.

Nitra, Mostná 21, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Ružomberok, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, Košice, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.03.2015, dohodou
1200 EUR/mesiac, po zapracovaní rast príjmu podľa dobre odvedenej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vybudovanie, riadenie a rozvoj obchodnej siete
Výbery a vedenie a konzultantov, finančných a hypotekárnych špecialistov
Jednania s VIP klientmi a firemnou klientelou
Poskytovanie komplexného služieb klientom
Otvorenie a riadenie činnosti oblastnej kancelárie (s podporou materskej spoločnosti
Poskytovanie najvýhodnejších ponúk hypotekárnych úverov v rámci bankového sektoru pre klientov.
Akvizícia nových klientov.
Znižovanie nákladov na úvery klientom. Komplexné služby pri riešení nového bývania.
Profesionálne a nezávislé hypotekárne poradenstvo
Komplexné plánovanie rodinných financií

Nezávislosť z pohľadu retailového aj firemného poradenstva.
Sila spoločnosti a dynamika rozvoja.
Jasná vízia spoločnosti.
Jednotné pravidlá pre kariéru a provízny systém.
Ucelený systém vzdelávania hradený firmou.
Podpora vo forme vysoko sofistikovaných softvérových aplikácií.
Ovená spoločnosť s viac ako 15 ročnou neustále rastúcou históriou.
Kvalitný sociálny program
•Ak už nechcete byť finančne závislý na partnerovi, chcete sa obliekať ako "biznismani" , voziť sa v slušných autách a vybudovať si kariéru svojich snov , ste presne ten koho hľadáme.
• Možnosť profesionálneho a kariérneho rastu podľa vopred definovaných podmienok a kritérií
• Zapracovanie v súčinnosti s profesionálnym vedením skúsených a úspešných pracovníkov
• Neustále zvyšovanie kvalifikácie v obchodnej a odbornej oblasti

• Ak už nechcete byť finančne závislý na partnerovi, chcete sa obliekať ako "biznismani" , voziť sa v slušných autách a vybudovať si kariéru svojich snov , ste presne ten koho hľadáme.

•Ponúkam profesionálne zaškolenie a vedenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Broker Consulting, a.s.je spoločnosť s viac ako 19 rokmi úspešného pôsobenia na trhu komplexného finančného plánovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný rast (obrat narástol o vyše 25% za posledné roky).
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, tvrdo pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie a finančné plánovanie na území celej SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1951741  Dátum zverejnenia: 29.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR/mesiac, po zapracovaní rast príjmu podľa dobre odvedenej práce