Klientský poradca

Broker Consulting, a. s.

Miesto práce
Bratislava, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
21.11.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nezávislé poradenstvo pre klienta v oblasti hypotekárnych úverov poskytované v rámci finančného centra (my ,,bankujeme,, so všetkými a vyberáme to, čo je najlepšie pre klienta)
- výber najvhodnejšej úverovej ponuky pre konkrétnych klietnov z portfólia 10 bánk a 3 stavbených sporiteľní
- zhodnocovanie financií klienta a tvorbu finančného majetku
- vytvorenie dôchodkových plánov
- vypracovanie finančného plánu na dosiahnutie dôležitých klientových cieľov ( predčasné splatenie úveru, zabezpečenie príjmu, príprava finančnej rezervy do budúcnosti)
- pravidelná starostlivosť o klientov a komplexný servis i v budúcnosti

Skvelá šanca naplniť si svoje ciele v stabilnej a veľmi silnej finančnej skupine Broker Consulting, a.s.
Možnosť ponuky produktu klientovi šitý na mieru
Odmeny závislé aj od individuálnych výsledkov
Motivujúce finančné ohodnotenie
Možnosť dynamického keriérneho rastu
Školenia finančného sektoru

Ideálny kandidát by mal mať predošlé pracovné skúsenosti v banke alebo stavebnej sporiteľni. Taktiež je výhodou znalosť poistných produktov ( majetok, zodpovednosť, život, úraz).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prednostne ekonomické zameranie , matematické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vyspelé komunikačné schopnosti
Anglický jazyk výhodou
Ekonomický prehľad
Spoľahlivosť a dôslednosť
Záujem niečo dosiahnuť
Motivácia rásť
Flexibilná osobnosť
Cieľavedomosť, ambicióznosť, smaostatnosť
Obchodné zručnosti výhodou
Blízky vzťah k financiám

Broker Consulting, a.s.je spoločnosť s viac ako 19 rokmi úspešného pôsobenia na trhu komplexného finančného plánovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný rast (obrat narástol o vyše 25% za posledné roky).
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, tvrdo pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie a finančné plánovanie na území celej SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1914772  Dátum zverejnenia: 31.10.2014