Obchodný konzultant pre finančné plánovanie

Broker Consulting, a.s.

Miesto práce
Broker Consulting, a.s. Radlinského 34/A, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.11.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počas doby nevyhnutnej na zapracovanie (cca 1-2 mes.):
- účasť na školeniach organizovaných spoločnosťou
- plánovanie termínov s klientmi
- spracovanie informácií a podkladov od klientov
- príprava finančného plánu a návrh riešenia pre klientov pod vedením manažéra
- aktívna účasť na stretnutiach s klientmi spolu s manažérom
- komunikácia s finančnými inštitúciami a partnermi
- aktívna účasť na obchodnej činnosti klientského pracoviska
Následne:
- samostatné vedenie obchodných stretnutí s klientmi
- komplexná analýza potrieb klientov
- príprava návrhov a riešení, kompletné spracovanie finančného plánu pre klientov
- dlhodobá starostlivosť o klientov
- aktualizácia finančného plánu klientov
- absolvovanie nadstavbových odborných školení a tréningov

- možnosť pracovať v modernej, stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej finančnej spoločnosti
- platové podmienky s pohyblivou zložkou v závislosti od výkonu a aktivít
- transparentný kariérny rast na základe objektívne merateľných výsledkov
- atraktívne pracovné podmienky
- zapracovanie pod vedením skúseného manažéra, možnosť každodenne využívať skúsenosti celého obchodného tímu
- bezplatné základné vzdelávanie, možnosť permanentného odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bankovníctvo, ekonomika, financie, poisťovníctvo,

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné schopnosti
- záujem pracovať na svojom osobnom a profesionálnom rozvoji
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita
- záujem o prácu vo finančnej oblasti

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac ako 20 ročným úspešným pôsobením na trhu komplexného finančného plánovania. Následne otvorila aj úspešnú sieťovú realitnú kanceláriu, ktorá v prepojení s financovaním zabezpečuje plynulý chod obchodu s klientom a možnosť vyšších príjmov.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v týchto oblastiach.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný nárast klientov a obratu.
ID: 1904172  Dátum zverejnenia: 20.10.2014