Oblastný riaditeľ, Manažér

Broker Consulting, a.s.

okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Ružomberok
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 5000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výber, riadenie, koordinácia, kontrola a rozvoj podriadených spolupracovníkov
-plnenie plánov a obratu

-atraktívna kariéra a finančné ohodnotenie
-zázemie stabilnej spoločnosti
-odborné zaškolenie
-príspevok na asistentku, auto..
-sociálne zabezpečenie
-možnosť zúčastniť sa akcionárskeho modelu spoločnosti
-firemné dovolenky

Výhodou uchádzačov sú skúsenosti s riadením a vedením ľudí, taktiež skúsenosti s prácou v oblasti financií, nie je to ale podmienka k prijatiu.

K zaradeniu do prvého kola výberového konania je potrebné poslať životopis, prípadne motivačný list. Termín výberového konania vám oznámime. Vyberáme ambicióznych, cieľavedomých ľudí orientovaných na výsledky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-ambicióznosť
-samostatnosť
-zodpovednosť
-zásadovosť
-orientácia na úspech
-vytrvalosť
-komunikatívnosť

Broker Consulting, a.s.je spoločnosť s viac ako 16 rokmi úspešného pôsobenia na trhu komplexného finančného sprostredkovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný rast (obrat rastie každoročne o viac ako 25%).
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, tvrdo pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie a finančné plánovanie na území celej SR.
ID: 1876765  Dátum zverejnenia: 23.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 5000 EUR/mesiac