Asistent, -ka manažéra obchodu

Broker Consulting, a.s.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou, okr. Čadca, okres Čadca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomoc manažérovi obchodu
Spracovávanie ponúk pre klientov
Komunikácia s klientmi
Vedenie administratívy

- 1/2 ročné odmeny
- príspevok na dovolenku
- príspevok na oblečenie

Naša spoločnosť hľadá asistentku, asistenta do našej novej obchodnej kancelárie v Krásne nad Kysucou . Asistentka bude nápomocná obchodnému manažérovi, zodpovedná za chod kancelárie, viesť obchodnú agendu, a zastrešovať komunikáciu s obchodnými partnermi atď . Miesto výkonu práce bude Krásno nad KYsucou . Uchádzači prosím posielajte svoj životopis a motivačný list na mailovú adresu [email protected] alebo na [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika,služby

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
-samostatnosť
- pracovné nasadenie
- časová flexibilita
- učenlivosť
- čítanie kníh

Broker Consulting, a.s.je spoločnosť s viac ako 16 rokmi úspešného pôsobenia na trhu komplexného finančného sprostredkovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný rast (obrat rastie každoročne o viac ako 25%).
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, tvrdo pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie a finančné plánovanie na území celej SR.
ID: 1868248  Dátum zverejnenia: 15.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 700 EUR/mesiac