Manažér obchodného tímu, Oblastný riaditeľ

Broker Consulting, a. s.

Bratislava, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Piešťany, okres Komárno, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.9.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Príjem po zapracovaní od 2.000 € v závislosti od výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• po absolvovaní úvodného teoretického a praktického zaškolenia v oblasti finančného plánovania vybudovať a riadiť poradenský tím 8-12 finančných špecialistov
• S touto úlohou sú spojené:
- vyhľadávanie a výber vhodných členov poradenského tímu
- osobné zapracovanie a tréning nových konzultantov na úroveň profesionálnych finančných špecialistov
- trvalé vedenie tímu zamerané na dosahovanie obchodných cieľov a kvalitného servisu pre klientov
- neustále zvyšovanie vlastnej kvalifikácie vo vedení ľudí a kvalifikácie členov tímu v obchodnej a odbornej oblasti

• Práca v perspektívnej a rastúcej oblasti komplexného finančného plánovania pre privátnych klientov
• Priemerná výška odmeny 2.500 - 3.000 Euro (po úvodnom zapracovaní) v závislosti od výsledkov
• Možnosť ovplyvniť vlastné ohodnotenie cez dosiahnutie merateľných výsledkov
• Možnosť profesionálneho a kariérneho rastu podľa vopred definovaných podmienok a kritérií
• Zapracovanie v súčinnosti s profesionálnym vedením skúsených manažérov v oblasti komunikácie a finančného plánovania
• Neustále zvyšovanie kvalifikácie v obchodnej a odbornej oblasti ako aj so zameraním na leadership tímu

Informácie o výberovom konaní

Obchodná prax výhodou (min. 1-2 roky)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie nie je podmienkou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• obchodná prax v minulosti výhodou
• uprednostníme kandidátov s VŠ vzdelaním
• výborné komunikačné schopnosti
• záujem o oblasť privátneho bankovníctva a finančného plánovania
• samostatnosť, cieľavedomosť a morálna integrita
• orientácia na prácu s tímom a schopnosť viesť a motivovať členov tímu
pozícia je určená hlavne pre obchodníkov alebo obchodných manažérov, s ambíciou vzdelávania v oblasti finančného manažmentu
a s cieľom dosiahnutia nadštandardného finančného ohodnotenia

Broker Consulting, a.s.je spoločnosť s viac ako 19 rokmi úspešného pôsobenia na trhu komplexného finančného plánovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný rast (obrat narástol o vyše 25% za posledné roky).
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, tvrdo pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie a finančné plánovanie na území celej SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1824885  Dátum zverejnenia: 5.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Príjem po zapracovaní od 2.000 € v závislosti od výkonov