Privátny bankár, finančný špecialista

Broker Consulting, a. s.

Kukučínova 5, Piešťany, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Topolčany
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1200 EUR/mesiac, V závislosti od prístupu k plneniu plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• po základnom teoretickom a praktickom zaškolení v povolaní finančného konzultanta
budovať a rozširovať databázu klientov a poskytovať služby dlhodobej komplexnej správy financií a majetku
• S touto úlohou sú spojené:
- získavanie nových klientov a budovanie klientskej databázy
- zisťovanie klientskych potrieb a súčasného stavu
- zoznámiť klienta s jeho možnosťami a rizikami a pripraviť individuálne riešenie na optimálne pokrytie potrieb klienta
- predstaviť klientovi prínos a výhody a v spolupráci s klientom zrealizovať nastavenie riešenia
- sledovať vývoj situácie u klienta a starať sa dlhodobo o jeho potreby
- za týmto účelom sa nepretržite vzdelávať a zúčastňovať školiacich a doplňujúcich seminárov
- v spolupráci s manažérom rozvíjať svoje schopnosti, stanovovať si svoje ciele a dosahovať ich plnenie

& Špeciálna ponuka pre ľudí z finančníctva

Nezávislosť z pohľadu retailového aj firemného poradenstva.
Jednotné pravidlá pre kariéru a provízny systém.
Ucelený systém vzdelávania hradený firmou.
Podpora vo forme vysoko sofistikovaných softvérových aplikácií.
Overená spoločnosť s viac ako 17 ročnou neustále rastúcou históriou.
Kvalitný sociálny program - dôchodok už po 10 rokoch
Skvelá šanca naplniť si svoje ciele v stabilnej a veľmi silnej finančnej spoločnosti Broker Consulting a.s.
Odmeny závislé aj od individuálnych výsledkov
Príspevky na kanceláriu, auto, asistentku
Motivujúce finančné ohodnotenie
Možnosť dynamického kariérneho rastu
• Možnosť profesionálneho a kariérneho rastu podľa vopred definovaných podmienok a kritérií
• Zapracovanie v súčinnosti s profesionálnym vedením skúsených a úspešných pracovníkov
• Neustále zvyšovanie kvalifikácie v obchodnej a odbornej oblasti

Ak už nechcete byť finančne závislý na partnerovi, chcete sa obliekať ako "biznismani" , voziť sa v slušných autách a vybudovať si kariéru svojich snov , ste presne ten koho hľadáme.

Hľadáme šikovných a dravých ľudí, čo majú radi výzvy

•Ponúkam profesionálne zaškolenie a vedenie, máte možnosť pracovať v najlepšom tíme na Slovensku a nyjvyššie provízie na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikácia, samostatnosť, flexibilita, schopnosť učiť sa novým veciam, kreativita,zodpovednosť a vytrvalosť

Broker Consulting, a.s.je spoločnosť s viac ako 19 rokmi úspešného pôsobenia na trhu komplexného finančného plánovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný rast (obrat narástol o vyše 25% za posledné roky).
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, tvrdo pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie a finančné plánovanie na území celej SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2926344  Dátum zverejnenia: 25.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR/mesiac, V závislosti od prístupu k plneniu plánu