Realitný maklér

Broker Consulting, a. s.

Kukučínova 5, Piešťany, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
05.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
najlepšie podmienky na trhu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie nehnuteľností
• práca s databázou nehnuteľností, komunikácia a starostlivosť o klientov
• rokovania s klientmi
• vykonávanie obhliadok (popis, fotodokumentácia)
• styk s úradmi (notár, katastrálny úrad, banka...)
• zabezpečenie dokumentácie k uzatvoreniu obchodu
• vyhľadávanie nehnuteľností podľa požiadaviek klienta
• flexibilné riešenie obchodných prípadov

Hľadáme predovšetkým šikovných ľudí, ktorí sa vedia orientovať v obchode a medzi ľuďmi, ľudí ktorí nehľadajú len kancelársku prácu, ale sú aktívni.

• nezávislosť z pohľadu retailového aj firemného poradenstva
• jednotné pravidlá pre kariéru a provízny systém
• ucelený systém vzdelávania (odborné semináre, školenia, tréningy)
• kariérny rast s možnosťou otvoriť si vlastnú kanceláriu
• podpora vo forme vysoko sofistikovaných softvérových aplikácií
• referenčná spolupráca s partnerskými maklérmi urýchľujúca predaj nehnuteľností
• overená spoločnosť s viac ako 17 ročnou neustále rastúcou históriou
• kvalitný sociálny program - dôchodok už po 10 rokoch
• odmeny závislé aj od individuálnych výsledkov
• príspevky na kanceláriu, auto, asistentku
• možnosť profesionálneho a kariérneho rastu podľa vopred definovaných podmienok a kritérií
• neustále zvyšovanie kvalifikácie v obchodnej a odbornej oblasti
• skvelá šanca naplniť si svoje ciele v stabilnej a veľmi silnej finančnej spoločnosti Broker Consulting a.s.

V prípade záujmu o danú pozíciu zasielajte svoje životopisy spolu s motivačným listom na uvedenú e-mailovú adresu [email protected] Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Spolu so životopisom prosím zasielajte aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti Broker Consultinga.s. v tomto znení:

Súhlasím so správou a týmto dávam súhlas so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Broker Consulting a.s., v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania. Som si vedomý, že tento súhlas môžem písomne odvolať iba v prípade, ak Broker Consulting a.s., preukázateľne použije poskytnuté osobné údaje na iný účel, než je určený v tomto súhlase.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• dobré komunikačné schopnosti
• organizačné schopnosti,
• zodpovednosť,
• spoľahlivosť,
• samostatnosť,
• diplomacia v jednaní,
• diskrétnosť,
• príjemné vystupovanie
• cieľavedomosť a morálna integrita

Broker Consulting, a.s.je spoločnosť s viac ako 19 rokmi úspešného pôsobenia na trhu komplexného finančného plánovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný rast (obrat narástol o vyše 25% za posledné roky).
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, tvrdo pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie a finančné plánovanie na území celej SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2872572  Dátum zverejnenia: 3.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: najlepšie podmienky na trhu