Privátny bankár/ finančný špecialista

Broker Consulting, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.11.2016,ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac, V závislosti od prístupu k plneniu plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• po základnom teoretickom a praktickom zaškolení v povolaní finančného konzultanta
budovať a rozširovať databázu klientov a poskytovať služby dlhodobej komplexnej správy financií a majetku
• S touto úlohou sú spojené:
- získavanie nových klientov a budovanie klientskej databázy
- zisťovanie klientskych potrieb a súčasného stavu
- zoznámiť klienta s jeho možnosťami a rizikami a pripraviť individuálne riešenie na optimálne pokrytie potrieb klienta
- predstaviť klientovi prínos a výhody a v spolupráci s klientom zrealizovať nastavenie riešenia
- sledovať vývoj situácie u klienta a starať sa dlhodobo o jeho potreby
- za týmto účelom sa nepretržite vzdelávať a zúčastňovať školiacich a doplňujúcich seminárov
- v spolupráci s manažérom rozvíjať svoje schopnosti, stanovovať si svoje ciele a dosahovať ich plnenie

& Špeciálna ponuka pre ľudí z finančníctva

Nezávislosť z pohľadu retailového aj firemného poradenstva.
Jednotné pravidlá pre kariéru a provízny systém.
Ucelený systém vzdelávania hradený firmou.
Podpora vo forme vysoko sofistikovaných softvérových aplikácií.
Overená spoločnosť s viac ako 17 ročnou neustále rastúcou históriou.
Kvalitný sociálny program - dôchodok už po 10 rokoch
Skvelá šanca naplniť si svoje ciele v stabilnej a veľmi silnej finančnej spoločnosti Broker Consulting a.s.
Odmeny závislé aj od individuálnych výsledkov
Príspevky na kanceláriu, auto, asistentku
Motivujúce finančné ohodnotenie
Možnosť dynamického kariérneho rastu
• Možnosť profesionálneho a kariérneho rastu podľa vopred definovaných podmienok a kritérií
• Zapracovanie v súčinnosti s profesionálnym vedením skúsených a úspešných pracovníkov
• Neustále zvyšovanie kvalifikácie v obchodnej a odbornej oblasti

Ak už nechcete byť finančne závislý na partnerovi, chcete sa obliekať ako "biznismani" , voziť sa v slušných autách a vybudovať si kariéru svojich snov , ste presne ten koho hľadáme.

Hľadáme šikovných a dravých ľudí, čo majú radi výzvy

•Ponúkam profesionálne zaškolenie a vedenie, máte možnosť pracovať v najlepšom tíme na Slovensku a najvyššie provízie na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikácia, samostatnosť, flexibilita, schopnosť učiť sa novým veciam, kreativita,zodpovednosť

Broker Consulting, a.s.je spoločnosť s viac ako 19 rokmi úspešného pôsobenia na trhu komplexného finančného plánovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný rast (obrat narástol o vyše 25% za posledné roky).
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, tvrdo pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie a finančné plánovanie na území celej SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2781023  Dátum zverejnenia: 25.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac, V závislosti od prístupu k plneniu plánu