Skladník - kumulovaná pozícia / Bratislava

Broers, s.r.o.

Miesto práce
Obchodná 25/61, 078 01 Sečovce, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Prijímanie materiálových a tovarových zásob
* Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených
* Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob
* Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov
* Priebežná kontrola skladových zásob
* Udržiavanie čistoty a poriadku v sklade
* Zodpovednosť za skladové zásoby
* Miešanie farieb, miešanie fasádnych omietok (zaškolíme)
* Miesto práce - Bratislava

* Garancia stabilného zamestnania v úspešnej firme
* Príjemné pracovné prostredie
* Možnosť osobného a profesného rozvoja
* Motivačné platové ohodnotenie

Životopisy zasielajte e-mailom, do predmetu uveďte "praca", vybratých uchádzačov pozveme na osobný pohovor, ktorý sa bude konať v Bratislave

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* platný preukaz na obsluhovanie VZV výhodou
* fyzická zdatnosť
* spoľahlivosť, zodpovednosť
* dôslednosť
* bezúhonnosť

Firma Broers s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá zabezpečuje projektový manažment a kontroling, stavebný dozor, ako aj prípravu a realizáciu stavieb v oblasti interiérového dizajnu. Tím odborníkov je pripravení vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníkov. Medzi hlavné piliere spoločnosti patrí zodpovednosť, profesionálny a ľudský prístup, spokojnosť klientov.
ID: 2743934  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou