Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Letecký lakýrník

BRM AERO, s.r.o.

Místo práce
Letecká, Kunovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

  • Příprava a lakování letounů a jejích částí.
  • Lakování ředidlovými barvami Glasurit a AkzoNobel
  • Nepožadujeme okamžitý nástup na lakování
  • Rádi nového uchazeče zaučíme našemu postupu přípravy a lakování.
  • Požadujeme- preciznost, zručnost, zkušenosti s lakováním a prácí v lakovně.
  • Nabízíme práci v moderní zaběhlé firmě a v jedné z nejčistších lakoven.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Individuální rozvržení pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Martin Bříštěla
Tel.: +420608306338
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4807551  Dátum zverejnenia: 14.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc